Армийський гороскоп на 1 липня 2021 року

30.06.2021
Армийський гороскоп на 1 липня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Намагайтеся сьогодні не злитися і не дратуватися в спілкуванні з побратимами. Це може негативно позначитися на ваших стосунках в майбутньому. Після важкого дня обов'язково порадуйте себе чимось приємним і постарайтеся розслабитися.

Телець

Сьогодні не варто будувати якісь колосальні професійні плани, краще віддайте перевагу справам, які приносять вам задоволення. При цьому намагайтеся фільтрувати своє спілкування, вибираючи тільки позитивно налаштованих людей. Вечір проведіть у колі товаришів по службі.

Близнюки

Цього тижня тримайтесь подалі від авантюрних історій, не довіряйте першому враженню, пам’ятайте про статут. 

Рак

Сьогодні вам необхідно буде стати дисциплінованим і уважним, щоб встигнути зробити все, що собі запланували. Також цей день буде схвальним для бойових операцій.

Лев

Постарайтеся прорахувати ситуацію на кілька ходів вперед, а далі дійте згідно з планом. Якщо будете в гарному настрої, то зможете справити гарне враження на побратимів. У вільний час займіться тими справами, які приносять вам задоволення.

Діва

Всі пропозиції, які будуть вам сьогодні надходити, необхідно ретельно вивчати та перевіряти. Ведіть всі службові справи з перевіреними людьми, щоб не потрапити в якісь махінації. 

Терези

Не намагайтеся нікого ні в чому переконувати, щоб не зіпсувати стосунки з побратимами і настрій собі. Вечір проведіть у спокійній дужній атмосфері.

Скорпіон

Сьогодні дуже гарний день для проведення тактичних операцій та навчань. Скорпіони будуть дуже активними і виваженими.

Стрілець

Сьогодні ви зможете впоратися з тими справами, які постійно відкладали. Щоб вирішити всі свої питання необхідно буде трохи стриманості і концентрації. Намагайтеся вирішувати всі свої питання разом з побратимами.

Козоріг

Зараз хороший день для творчих людей, які зможуть реалізувати свої проекти і вирішити всі необхідні питання. Намагайтеся налаштуватися на позитив і не впускати у своє життя негативно налаштованих людей.

Водолій

Щоб досягти успіху, необхідно активно і багато попрацювати, але ви отримаєте те, чого хочете. Намагайтеся бути товариськими в цей період – нові знайомства можуть перерости в хороші ділові контакти.

Риби

Сьогодні всі, що ви будете планувати, збудиться швидко і легко. Тому сміливо пишіть список необхідних справ, додаючи навіть самі важкі на перший погляд. Обов'язково приділіть час собі і своїм захопленням.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток