Армійський гороскоп на 1 липня

Армійський гороскоп на 1 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Представники цього знаку сьогодні весь день проведуть у клопотах — вас очікує тривала і далека поїздка в район проведення ООС, яка вимагатиме багатьох зусиль. Можливо, у зв'язку з цим, ви будете весь день відчувати почуття тривоги.

Телець

Саме з цієї середи у вас починається зовсім новий етап в житті. Гороскоп на сьогодні обіцяє вам масу нових вражень і неймовірних емоцій. Відсьогодні варто подумати про облаштування підрозділу.

Близнюки

Представники цього знаку сьогодні будуть весь день перебувати у творчому настрої. Вам може здатися особливо привабливим ветеранське мистецтво або ті напрямки культурно-просвітницької роботи, до яких ви ще раніше не відчували ніякого потягу.

Рак

Гороскоп на сьогодні обіцяє вам цікавий і насичений день. Низка важливих подій в повсякденній службовій діяльності може позитивно вплинути на енергію в вашому домі, а також на ваше сприйняття того, що відбувається навколо.

Лев

Сьогодні ви відчуєте помітне полегшення, яке пов'язане з тим, що вам вдасться викинути з життя зайвий мотлох радянського зразка. У вас за спиною був тяжкий вантаж, який тягнув назад, але тепер вам вдасться його позбутися. 

Діва

Приділіть увагу своєму здоров'ю. Попри те, що робочий тиждень в самому розпалі, ви вже відчуваєте себе вичавленим, немов лимон. Зірки радять звернутись до санчастини.

Терези

Вам гороскоп передрікає напружений день в житті вашої снайперської пари. Сьогодні, мабуть, невідповідний час для проведення ділових переговорів або спілкування з рідними на серйозні теми.

Скорпіон

На вас чекає велика удача — ви отримаєте військову посаду, про яку мріяли довгий час. Для того, щоб отримати бажане, вам навіть не доведеться напружуватися. Просто будьте самими собою, не наражайте себе на конфлікти і не квапте події.

Стрілець

Представників знаку чекає вельми нестабільний день на лінії розмежування. Постарайтеся не брати на себе занадто багато завдань, з якими свідомо не зможете впоратися. Не перенапружуйтеся — це може негативно відбитися на вашому самопочутті.

Козеріг

Вам зірки рекомендують максимально зосередитися на розв'язанні питань у сімейному підрозділі. Настав в житті той період, коли ваші близькі не зможуть впоратися без вашої допомоги. Більш того, від вас залежить їх добробут.

Водолій

Можливо, останнім часом ви відчуваєте себе дещо незахищеними, як ніби вас кинули напризволяще на передових вогневих позиціях. Але це, звичайно, не так. Іноді ви хочете до себе занадто багато уваги. Якщо сьогодні проаналізуєте поведінку — зрозумієте, чому обставини склалися саме так.

Риби

Рибам гороскоп радить задуматися про свою кар'єру. Особливо важливо відповісти собі на питання: чи правильною справою ви займаєтеся? Якщо є сумніви — найближчим часом варто змінити рід своєї діяльності з цивільної на військову.