Армійський гороскоп на 1 листопада

31.10.2019
Армійський гороскоп на 1 листопада

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогодні у вас сильно загостряться ваші організаційні здібності. Тому не дивуйтеся замученим і злісним поглядам ваших бойових товаришів, вільний час не просто так зветься вільним.

Телець
Цей день буде дуже значущим для вас. Можливо вас навіть запідозрять, що ви хочете стати самі більш значущими. Тож не стрибайте через голову свого безпосереднього командира, для задоволення своїх потреб.

Близнюки
Цей день відмінно підійде, щоб зав'язати нові знайомства і відновити старі. Вам потрібно прожити його максимально відкрито. Подейкують, що вас починають плутати з прес-офіцером.

Рак
Сьогодні вам потрібно буде терміново знайти в собі енергію. Навряд чи з цим будуть проблеми, але краще залисте трохи на парково-господарський день.

Лев
Вам потрібно зібрати волю в кулак і зробити себе твердим, як пластина в бронежилеті. Ви єдина людина в усьому цьому хаосі, яка зможе навести всюди порядок, звісно крім військового психолога.

Діва
Не сподівайтеся на свою дисциплінованість та уважність. Сьогодні вона не спрацює. А це такий день, що швидше за все вам доведеться розгрібати безліч поставлених задач та наказів.

Терези
Сьогодні вам просто зірве дах. Так що придумайте, як його краще прибити цвяхами або прив'язати. Порада не тільки від астрологів, але і танкістів.

Скорпіон
Не будьте занадто скромними. Вам потрібно дозволити приймати подяки та заохочення. Нагода одна на мільйон, а для вас — неабияка приємність.

Стрілець
У цей день ви відчуєте смак перемоги, але по-справжньому відсвяткувати у вас не вийде. Наряд на роботи штука потрібна.

Козоріг
Вам сьогодні жахливо буде не вистачати тиші та спокою. До цього ви будете прагнути цілий день. В такій обстановці зберігати військову таємницю важко, але ви впораєтесь

Водолій
Сьогодні ви повинні прислухатися до слів оточення. Ви точно дізнаєтеся безліч нових і цікавих речей. Але розвідка радить неодмінно перевірити всі нові факти.

Риби
А вам сьогодні не завадять фізичні навантаження. Це допоможе вам втихомирити трохи той вогонь, який вирує в вас. Гарний день для марш-кидка з усім бойовим спорядженням. Не завжди ж йому чекати свого кращого часу.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток