Армійський гороскоп на 1 лютого 2021 року

31.01.2021
Армійський гороскоп на 1 лютого 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше спланувати свій день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Будете схильні до снобізму. Важливо стримувати негативні емоції, адже під їхнім впливом можете заробити догану, про що пізніше дуже пошкодує ваше грошове забезпечення.

Телець
Поділиться своїми планами й перспективами з начальником
і ваша ініціатива, швидше за все, знайде гідне застосування.

Близнюки
Удачу можуть принести нові ідеї й корисні знайомства. Бажано бути якомога непомітнішими та скромнішими в очах начальства.

Рак
Якщо виникне конфлікт на службі, постарайтеся пом’якшити його, не давайте йому розростися. Бо його наслідки будуть схожі на дію Формули 1.

Лев
Бажано остерігатися необдуманих слів та необережних вчинків. Намагайтеся не відкидати певні умовності й формальності, виявіть рішучість у подоланні труднощів.

Діва
Порадійте успіхам близьких вам людей, адже їм так необхідна ваша увага. Згодом така необачність може перерости у справжній скандал, де вас будуть ревнувати до вашої служби.

Терези
Настав сприятливий період для очікування вітру конструктивних змін. Варто проаналізувати стосунки з людьми, які вас оточують. Можливо, хтось планує ворожий наступ на вас?

Скорпіон
Доведеться всерйоз поборотися за зміцнення свого авторитету. Треба буде доводити, що ви здатні перебороти будь-які труднощі.

Стрілець
Вас провокуватимуть на з’ясування стосунків
намагайтеся не вступати в конфлікти, тим більше з близькими й дорогими вам людьми. Пам’ятайте, що агресія має руйнівні наслідки.

Козоріг
Будьте рішучими та сміливими
вам може зненацька пощастити в найбільш ризикованих справах. Хоча шампанське на службі і не світить, але ініціатива буде заохочена.

Водолій
Самовпевненість може виявитися зайвою. Не будьте надмірно вимогливі до тих, хто поряд.  Ваш норов давно всіх дратує.

Риби
Удача прямо залежатиме від того, як ви побудуєте стосунки із впливовими людьми. Можуть виникнути труднощі через те, що вам доведеться вдатися до рішучих заходів.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток