Армійський гороскоп на 1 вересня

31.08.2020
Армійський гороскоп на 1 вересня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Якщо ви давно збираєтеся присвятити вільний час улюбленим чищенню зброї, музиці, малюванню чи іншому хобі, сьогодні зірки як ніколи добре розташовані до цього. Натхнення вас не покине, а ідей буде хоч відбавляй.

Телець

Можливо, сьогодні ви турбуватиметеся кількістю рутинної роботи з рапортами та заявами від підлеглих офіцерів. Гори паперів здадуться страхітливими. Однак тут вам допоможе вміння креативного рішення схожих завдань.

Близнюки

Бійці цього знаку нерідко виявляють риси свого турботливого і чутливого характеру. Озирніться сьогодні навколо, поруч може опинитися бойовий товариш, який потребуватиме вашої допомоги більше за інших.

Рак

Сьогодні вам захочеться романтики. Ймовірно, хтось заволодів вашим серцем, хоча ви і не підозрюєте про це. Не стримуйте бажань, наберіться сміливості і після вечірнього шикування сходіть на побачення.

Лев

У першій половині дня вас можуть очікувати дуже тривалі переговори, можливо, службова нарада серед полковників. Однак, щоб не упустити найважливіше, вам доведеться зібрати в кулак всі сили й сконцентруватись.

Діва

Вам необхідно зосередитися на деталях. Невигадлива, на перший погляд, робота з обліку автоматів у роті може виявитися справжнім розслідуванням, яке пізніше принесе цінні плоди.

Терези

Сьогодні вас можуть порадувати несподівані гості з дружньої бойової бригади. Взагалі ви не дуже любите спонтанні візити і потребу когось розважати, проте цього дня ви не відмовитеся від можливості проявити свої організаторські здібності.

Скорпіон

Воїнам цього знаку зодіаку варто відкласти сьогодні всі стратегічні завдання, які вимагають ретельності і уваги. Скрупульозна робота сьогодні виявиться непосильною. Є можливість провести день на природі? Обов'язково скористайтеся нею.

Стрілець

Сьогодні вам можуть знадобитися давно напрацьований авторитет у військовому колективі. Якщо ж ви дійсно зіткнетеся з несподіваними завданнями, які здаватимуться вам занадто складними, не поспішайте кидати їх.

Козоріг

Вас сьогодні може наздогнати раптове почуття самотності. Однак також поруч з вами опиняться люди, від яких ви не чекаєте цікавої бесіди. Не поспішайте з висновками, краще ще раз перечитайте особові справи підлеглого особового складу.

Водолій

У цей день, як не дивно, вас чекає успіх в роботі, навчанні і самоосвіті. Особливо легко сьогодні вам буде засвоїти складні тактичні позначки натівських стандартів. Однак не варто захоплюватися, знайдіть час поєднати сьогоднішні успіхи з простим, приємним спілкуванням.

Риби

Постарайтеся сьогодні знайти час і побачитися з вашими старими приятелями. Можливо, у вас були плани важливіші, але, швидше за все, настільки невідкладними вони тільки здаються. Проведіть час у рідному колі та згадайте ваші бойові звитяги.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток