Армійський гороскоп на 1 жовтня

Армійський гороскоп на 1 жовтня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
У цей день на службовців відділу персоналу та стройового може навалитися чимала купа справ — ставтеся до них без поспіху та ретельно працюйте на результат. Вечір астрологи рекомендують провести вдома, а якщо у вас все ж заплановані гулянки — на алкоголь краще не налягати, наступного дня керівництво навряд чи оцінить.

Телець
Тельцям-лейтенантам сьогодні краще менше говорити, а більше робити. Старайтесь уникати пліток. Корисно зайнятися розв'язанням службових проблем і не розмінюватися на дрібниці.

Близнюки
Військові, почніть день з читання корисної книжки чи добротної статті у дорозі на службу. Оберіть що-небудь про здоровий спосіб життя чи мотивацію — є шанс помітити нову ідею, яка якісно змінить ваше професійне становище.

Рак
У цей день Ракам можуть запропонувати ділову пропозицію, наприклад нову посаду. Приставати на неї одразу ж не варто. Уважно зважте всі за та проти. Високі шанси, що кінцевий результат буде не таким вже й вигідним для вас.

Лев
Відвертість, яка притаманна вам сьогодні, допоможе уникнути недомовленостей з колегами по службі. Якщо роботи виявиться надміру і вам видаватиметься, що ви її не посилите — глибоко подихайте. Скоріш за все вам так задаватиметься, через романтичний настрій, який не дозволяє Левам сьогодні якісно займатися службовими справами.

Діва
Дівам сьогодні можуть бути характерні роздуми про життя, що неабияк відволікатиме від роботи та службових справ. Аби не втрапити у неприємності перед керівництвом через своє витання у хмарах, постарайтеся добре сконцентруватися і відкласти філософський настрій до вечора.

Терези
Терезам-фінансистам цей день бажано прожити максимально усвідомлено – уникати поспішних рішень з коштами. Вигадайте, як можна зекономити, адже зовсім скоро ваші колеги очікуватимуть від вас зарплатню.

Скорпіон
Астрологи рекомендують Скорпіонам-військовикам даремно не впадати у відчай та не драматизувати у випадку, якщо ваші плани йтимуть не так, як ви собі задумали. Уже скоро все налагодиться і результат буде ще кращим, аніж ви очікували. Звісно ж лише за умови, що з вашої сторони все буде зроблено на відмінно.

Стрілець
Щоб день був вдалим Стрільцям варто знайти кілька хвилин на себе та у спокої уявити свій майбутній день: спокійний, наповнений радістю та комфортом – тобто тим, з чого і складається військова служба. Також позитивно на Стрільців у цей день вплине перебування на природі, тому вихід на полігон якраз те, що потрібно.

Козоріг
Для Козерогів у цей день гороскоп прогнозує час, сприятливий для відновлення дружніх відносин. Можлива зустріч з бойовим товаришем, якого ви вже давно не бачили. У фінансах варто бути обережним — помилки, неуважність чи легковажність матимуть не найкращий фінал, а зарплата лише раз на місяць.

Водолій
День не сприятливий для серйозних справ по дому. Тому можете сміливо присвятити себе військовій службі. Також зорі радять бути обережним з важкою їжею та алкоголем — віддайте перевагу свіжому салату чи легкому супу і служити буде легше!

Риби
Передбачуваність це добре, але до певної межі. Дозвольте собі трохи вирватися зі службової рутини та перетворитися у хулігана — напівсерйозне ставлення до життя сьогодні може врятувати вас від нервового вигорання, хоча армія і ставить певні рамки.