Армійський гороскоп на 10-11 квітня 2021 року

Армійський гороскоп на 10-11 квітня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Вихідні виявляться вдалими для Овнів: вони зможуть досягти того, чого так довго домагалися. Головне —
не зупинятись і покращувати свої навички поводження зі зброєю. 

Телець
Докладіть більше наполегливості в досягненні своєї мети. Ви на вірному шляху, але трохи рішучості — і зможете зняти з себе усі дисциплінарні стягнення.

Близнюки
У ці вихідні варто запастися терпінням — на вас чекають серйозні розмови з командирами різних рівнів, які матимуть серйозний вплив як на кар'єру, так і на особисті відносини. 

Рак
Все було б добре, якби не одне "але" — ваша емоційність. Якщо ви трошки "притримаєте коней", то зможете розраховувати на добове звільнення.

Лев
Будьте щедрішими. Купіть нову фліску вашій другій половинці, і ваше життя стане набагато веселішим. 

Діва
Вихідні готують вам чимало сюрпризів — цікаві зустрічі, нові корисні знайомства та несподівані пропозиції. Якщо обрали правильну тактику спілкування, всі вищезгадані пункти зіграють важливу роль у вашому просуванні по службі. 

Терези
Ці вихідні пройдуть під знаком романтики. На вас чекають приємні моменти з близькою людиною, спілкування з якою вам так не вистачало останнім часом. Тож спробуйте помінятись у наряді з колегою.

Скорпіон
Попри величезну кількість справ і турбот, потурбуйтеся про здоров'я. Не варто запускати навіть банальну застуду, оскільки ви можете недооцінювати масштаби загрози для свого організму.

Стрілець
Зірки прихильні до всіх починань. Однак лише ретельно продумані маневри на полі бою допоможуть досягнути успіху. Не бійтеся своїх найсміливіших бажань, оформіть їх у реалістичні рамки.

Козоріг
Ви отримаєте довгоочікувану винагороду. Буде вона у фінансовому еквіваленті чи в черговому військовому  званні, незабаром дізнаєтесь.

Водолій
До вихідних ваші справи налагодяться. Однак не поспішайте ділитися своїм щастям з усіма оточення — не варто забувати про те, що побратими можуть перебувати на бойовому чергуванні саме в ці дні.

Риби
На вас чекають досить напружені вихідні, тому не варто робити зайвих рухів. Постарайтеся поводитися тихо, як справжні риби. Необдумані слова та порушення військової дисципліни не зіграють вам на руку.