Армійський гороскоп на 10 березня 2021 року

09.03.2021
Армійський гороскоп на 10 березня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше спланувати свій день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Візьміться за справу, яку відкладали "на завтра". Сприятливий час для вирішення давно назрілих службових питань, адже саме сьогодні на вас чекатиме найбільший успіх.

Телець
Ви дуже відповідальні у виконанні службових обов’язків, та подумайте про вихідні — сплануйте щось неординарне. Не нехтуйте можливістю заручитися допомогою побратимів, близьких та друзів!

Близнюки
Зірки віщують успіх у службових справах. Втім, нічого не вийде без зусиль — тож ставайте до монотонної роботи без вагань та не чекайте, що хто-небудь із побратимів зробить все за вас. 

Рак
Беріться за справу, як тільки впораєтесь із ранковими клопотами у підрозділі. Сьогодні вам до снаги значно більше, аніж можете собі уявити.

Лев
Розвивайте свою військову кар’єру. Сьогодні ви матимете достатньо сили, щоб втілювати задуми у життя. У мить сумнівів порадьтеся з командиром чи колегами по службі.

Діва
Не засиджуйтеся на службі до вечора. Знайдіть можливість вийти на прогулянку чи зайнятись улюбленою справою на дозвіллі. Доля готує для вас несподівану зустріч.

Терези
У першій половині дня відбудеться зустріч із людиною, яка сприятиме вашому кар’єрному зростанню. Не проґавте її! Після обіду з’явиться можливість випробувати свої сили у вирішенні складних, але важливих службових завдань.  

Скорпіон
Дослухайтеся до організму. Можливо, сьогодні варто звернутися до санчастини та взяти вихідний. Перш за все подумайте, чи не страждаєте через постійний стрес на службі?

Стрілець
Якщо ви присвятили військовій кар’єрі чимало часу, вимагайте у керівництва  підвищення. Якщо ж тільки починаєте виконувати службові обов’язки, ваша адаптація пройде дуже швидко. 

Козоріг
Не підганяйте підлеглих під час виконання важливих доручень і не нав'язуйте свою точку зору. Сьогодні варто застосувати психологічні методи та бути уважним до військовослужбовців свого підрозділу. 

Водолій
Сприятливий час для відрядження. Тож, за нагоди, беріть спорядження і вирушайте вдосконалювати військові навички. 

Риби
Вам потрібно навчитися краще керувати своїм часом та емоціями. Не відмовляйте в допомозі побратимам. Намагайтеся ставити себе на місце інших і віддавати більше, ніж отримувати.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток