Армійський гороскоп на 10 березня

Армійський гороскоп на 10 березня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овни
Нудьгувати цього дня вам не доведеться, адже він буде насиченим та динамічним. На службі ви будете проводити більше часу, ніж зазвичай, але це матиме позитивні наслідки для вашої військової кар’єри.

Тельці
Цього дня вам потрібно закрити усі питання на службі, які накопичилися протягом останнього часу. Друга половина дня сприятлива для засвоєння нових знань. Не втрачайте можливості відвідати запропоновані курси, які принесуть багато корисного досвіду у військовій справі.

Близнюки
Вам доведеться боротися зі своєю надмірною самовпевненістю. Майте на увазі, що самостійно ви не впораєтесь зі складними завданнями на службі. Побратими вам допоможуть, якщо ви тільки про це попросите.

Раки
Цей день сприятливий для неочікуваних фінансових надходжень. Ймовірно, ви отримаєте премію, яка стане своєрідною винагородою за наполегливість та бездоганне виконання службових обов’язків.

Леви
Сьогодні вам варто нарешті навести лад на робочому місці. Дисципліна та порядок повинні бути не лише у діях, а й в особистих речах. Надмірна заклопотаність на службі може стати причиною поганого самопочуття.

Діви
Цей тиждень дуже насичений на службі — у вас виникне багато цікавих і перспективних ідей. Намагайтеся всі ці ідеї фіксувати, щоб потім повернутися ще раз до їх розгляду.

Терези
З вами відбудеться багато непередбачуваних і незапланованих подій. Чим більше часу ви будете проводити в оточенні колег, тим більше буде несподіванок.

Скорпіони
Сьогодні будьте уважніші до свого здоров’я. Сили вашого організму послаблені, а отже є великий ризик розвитку вірусних інфекцій. За необхідністю зверніться до військового шпиталю та зайвий раз не перенавантажуйте свій організм.

Стрільці
Цього дня ви будете занадто імпульсивними й самі дивуватиметеся від власних вчинків. Тож намагайтесь контролювати власні емоції та не робити поспішних рішень чи висновків. 

Козороги
На вас очікує метушливий день. Можливо, навіть не буде часу пообідати. Але не переймайтеся, адже результат від активної роботи приголомшить не тільки вас, а й ваших колег по службі.

Водолії
Сьогодні вас переповнюватиме енергія, яку треба використати з максимальною користю. На службі спробуйте розширити своє коло обов’язків або ж почати вивчати щось нове.

Риби
Саме сьогодні варто почати те, про що давно думали, але відкладали на потім. Це стане своєрідним трампліном у вашій військовій кар’єрі. Причому, старт виявиться не таким важким, як здається.