Армійський гороскоп на 10 червня

09.06.2020
Армійський гороскоп на 10 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Представникам цього знаку пора задуматись про вищу військову посаду. Можливо, ви занадто квапите події і таким чином відлякуєте свою удачу. Спробуйте все ретельно спланувати - і все вийде.

Телець

Гороскоп обіцяє продуктивний день: буде досить багато цікавих і незвичайних завдань, виконавши які, ви зможете отримати позачергове звільнення. Не пропустіть шанс проявити себе.

Близнюки

У цей день вам може бути трохи зле і виною цьому - втома. Ви занадто багато часу віддаєте роботі. Завітайте на консультацію до санчастини.

Рак

Середа обіцяє бути важкою, однак зібравшись із силами, ви вирішите всі проблеми грамотно і без особливих зусиль. Розробіть нову стратегію, і результат виправдає всі очікування.

Лев

Вас, ймовірно, чекають деякі проблеми побутового характеру. Не опускайте руки і наведіть лад у розташуванні підрозділу.

Діва

Вам необхідно провести важливу розмову, яка може помітно вплинути на подальшу військову кар’єру. Не робіть різких кроків і дослухайтесь до порад.

Терези

Представники цього знаку готові до змін. Вони потребують їх як свіжого повітря. Можливо, настав той день, коли варто ризикнути і підписати свій перший контракт із ЗСУ.

Скорпіон

Ви останнім часом відчуваєте величезний психологічний тягар, який заважає вам продуктивно працювати і реалізовувати свій потенціал. Завітайте нарешті на розмову до військового психолога.

Стрілець

Останнім часом представники цього знаку дуже дратівливі, і для цього є чимало причин. Однак вище носа, бо командир покладає на вас великі надії.

Козоріг

Тиждень почався бурхливо і вас буквально закидали директивами зі штабу. Настав час видихнути і трохи відволіктися, інакше втома тільки посилиться.

Водолій

Варто подумати про те, як реалізувати свої глобальні плани на життя. Гороскоп на середу радить проаналізувати свій бойовий досвід і знайти правильне застосування для нього.

Риби

Для вас цей день буде нелегким, але дуже насиченим. Доведеться побувати в різних бригадах і вирішити безліч важливих питань забезпечення військ. Не нехтуйте порадами друзів, які почуєте сьогодні.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток