Армійський гороскоп на 10 грудня 2020 року

09.12.2020
Армійський гороскоп на 10 грудня 2020 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити у ворожий БПЛА?

Чого очікувати від зірок,  дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Ваш творчий потенціал на висоті. Сьогодні Ви будете генерувати чудові ідеї! Головне, аби це не потрапило у зведення ВСП.

Телець
Початок дня може бути досить проблемним. Ви занадто близько берете все до серця. Сприймайте все простіше, і люди до вас підтягнуться.

Близнюки
На службі колеги не підтримують ваші ідеї, а керівництво не звертає уваги на цю ситуацію. У родині ситуація ще гірша. Зберігайте спокій, адже нервові клітини не відновлюються.

Рак
Не все задумане ви зможете втілити в життя відразу ж. Так, ви не Супермен і не Бетмен. Потрібен час, будьте терплячими.

Лев
Тихіше їдеш — далі будеш. Тихо прийшов, тихо пішов. Перш ніж ухвалити якесь рішення, двічі подумайте. Уважно зважте всі "за" і "проти".

Діва
Сьогодні ваш день. Ви досягнете набагато більших успіхів, ніж очікували. Крайній раз такий успіх був на польовому виході. Тож не пропустіть свій шанс.

Терези
Ви забагато думаєте про майбутнє. Це звісно добре, але чи не пора вам повернутися з небес на землю? Будьте уважніше ваші обов'язки ніхто не скасовував.

Скорпіон
У вас дуже плідний день. Доволі успішними будуть робочі зустрічі. Можливий початок службового роману. Однак сто раз подумайте, чи справді вам це потрібно?

Стрілець
Конфлікти чекають на вас повсюди. Проте зберігайте спокій. Не реагуйте на подразники. Будьте вищі цього.

Козоріг
Дуже складний із точки зору фінансів день. Можливі невдалі покупки або навіть провокаційні крадіжки.

Водолій
Сьогодні удача на вашому боці. Якщо виникнуть ворожі провокації, то в приціл повинні дивитись саме ви, тоді влучання буде 100%.

Риби
Зірки до вас прихильні. Мова йде не про генеральські погони, але сьогодні можливі несподівані зустрічі з близькими людьми. Цілком можливі приємні сюрпризи.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток