Армійський гороскоп на 10 лютого 2021 року

09.02.2021
Армійський гороскоп на 10 лютого 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше спланувати свій день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Імовірний, початок планомірного просування службовими сходами. Не забувайте, що тільки такт і дипломатія дозволять успішно впоратися з проблемами.

Телець
Нагромадження справ може заважати вам рухатися вперед. Складна ситуація на роботі вимагатиме негайного розв’язання.

Близнюки
Ваш довгий язик може стати причиною негараздів на роботі та вдома. Тому добряче подумайте, перш ніж розповісти черговий військовий анекдот.

Рак
Імовірно, відбудуться значні події, що матимуть вплив на все ваше життя. Солдати повинні перебувати під постійним доглядом, інакше в них можуть виникнути проблеми.

Лев
Настає досить сприятливий період. Виявляти рішучість треба обережно, її зовсім не обов’язково доводити до нерозсудливості.

Діва
Ваші несподівані рішення можуть порадувати тих, хто поряд. Наприклад, ваших підлеглих, яким ви несподівано підпишете рапорт на відпустку.

Терези
Головне
вчасно зупинитися, не рекомендується займатися тим, що вимагає від вас занадто великої відповідальності. Тому начальником стрільб вам сьогодні не бути.

Скорпіон
Не шкодуйте сил та часу на поточні справи. Намагайтеся уникати можливих пасток і не піддавайтеся на провокації, агресорів буде багато.

Стрілець
Будьте обережні й ретельно перевіряйте всі факти. Службове життя може виявитися насиченим зустрічами.

Козоріг
Постарайтеся спрямувати свої сили на встановлення внутрішньої рівноваги й продовжуйте довіряти інтуїції. Це допоможе вам не спровокувати нових конфліктів.

Водолій
Виникнуть додаткові справи. Поставтеся до виконання службових обов’язків дуже відповідально, попрацювати буде над чим.

Риби
Продумайте завдання на найближче майбутнє. Де ваша військова відповідальність? Відпочинок і пустощі відкладіть на вихідні.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток