Армійський гороскоп на 10 вересня 2020 року

09.09.2020
Армійський гороскоп на 10 вересня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Бійці цього знаку будуть у цей день час від часу відчувати злість і обурення, оскільки у рідному батальйоні постійно відбуватимуться події, які виводитимуть вас із себе.

Телець

Цим воїнам сьогодні буде нелегко, але вам необхідно бути твердішими до коханих і м'якшими до побратимів. Спробуйте розмежувати відносини різних напрямів і приділіть час самим собі.

Близнюки

Представникам цього знака зодіаку гороскоп на четвер пророкує складний і напружений початок дня, а також полегшення і яскраві емоції у позаслужбовий час. Ви проведете час із дорогими для вас людьми.

Рак

Не намагайтеся брати на себе відповідальність за порушників військової дисципліни. Ви не тільки перевантажуєте самі себе, але ще й заважаєте спокійно жити іншим.

Лев

Ви занадто багато уваги акцентуєте на своїх бойових звитягах. Будьте трохи поступливішими, і постарайтеся не забувати про те, що ви — не центр всесвіту.

Діва

Гороскоп на сьогодні обіцяє вам дійсно нелегкий день, особливо з фізичної точки зору. Марш-кидок з усією снарягою видасться нелегким випробуванням.

Терези

Представники цього знака зодіаку можуть відчути нездужання і втому — прийшла пора зайнятися впритул своїм здоров'ям. Відвідайте військовий шпиталь та трохи перепочиньте.

Скорпіон

Гороскоп на сьогодні пророкує вам успіх у всіх починаннях і закінчення колотнеч, які наздогнали на шляху до бажаної військової посади. Можливо, в четвер ви будете у сприятливому світлі помічені дуже важливими людьми.

Стрілець

Припиніть "тягнути на себе ковдру" у всіх справах! Ви, на жаль, не незамінний воїн і не еталонний екземпляр, тому щоб не втратити всіх заслуг, варто зберігати сили. Спробуйте просто відволікатися.

Козоріг

Гороскоп на четвер радить вам нарешті-таки зайнятися пошуком справи свого життя. Ймовірно, як кажуть зірки, ви витрачаєте свій час не на тій військово-обліковій спеціальності.

Водолій

Припиніть шкодувати про те, що пройшло — ви натворили безліч серйозних помилок у недалекому минулому, але їх потрібно виправляти, а не сидіти в дисциплінарному взводі.

Риби

Гороскоп на сьогодні пророкує вам день, який буде заповнений самокопанням і не дуже позитивними розмовами. Можливо, настав час завітати на консультацію до військового психолога.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток