Армійський гороскоп на 10 вересня 2021 року

09.09.2021
Армійський гороскоп на 10 вересня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

В цей день вам не доведеться засиджуватися на роботі допізна, якщо, звичайно, ви самі того не захочете. Всі завдання виконаєте досить швидко і легко, тож вечір обіцяє бути приголомшливо вільним і безтурботним.

Телець

Сьогодні намагайтеся більше спілкуватися тільки з побратимами, які здатні вселити впевненість у власних силах і зарядити оптимізмом. Уникайте стресів, це зараз може підкосити ваше здоров'я.

Близнюки

Вам не доведеться довго думати над словами вашого командира, щоб правильно їх інтерпретувати. Все буде зрозуміло без додаткових коментарів.

Рак

Сьогодні ви будете тішитися ілюзіями і приймати бажане за дійсне, але загалом день сприятливий для будь-яких сміливих і творчих починань.

Лев

На службі на Вас чекає нова цікава пропозиція, але перш ніж його прийняти або відкинути її, порадьтеся з командуванням та побратимами.

Діва

Вам доведеться долати перешкоди на шляху до поставленої мети. Для того, щоб все вдалося, варто зібрати всю свою мужність і силу в кулак.

Терези

Ви зможете обернути непередбачену ситуацію на свою користь і зміцнити власне становище, але майте на увазі, що доведеться взяти на себе більшу відповідальність.

Скорпіон

На Вашому шляху буде багато перешкод, доведеться потрудитися, але повірте - воно того варте.

Стрілець

Перед Вами відкриються блискучі перспективи на службі, і якщо зможете проявити достатньо гнучкості і розуміння до оточення, то зробите влучний вибір.

Козеріг

Сьогодні у Вас буде унікальна можливість покращити свій фінансовий стан. Усе залежатиме від того, як добре Вам вдастся налагодити контакти з командуванням.

Водолій 

Зірки приготували справжнє випробування для Ваших нервів. Атмосфера на службі буде напруженою, тож необхідно сконцентруватися і стримувати свої емоції.

Риби 

У цей день зірки не рекомендують  звертати надмірну увагу на деталі. Головне - формально виконати план, а покращувати і удосконалювати будете вже після.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток