Армійський гороскоп на 10 вересня

09.09.2019
Армійський гороскоп на 10 вересня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Вам варто відвідати батьків або поїхати в місця, де ви провели дитинство. Хоча можна і ближче наприклад на сусідню позицію до побратимів. І їм приємно й у вас життя по феншую. 

Телець
Сьогодні слід зайнятися банківськими питаннями. Тому що може виникнути  проблема з банківською картою або спроба злому в інтернеті. Будьте пильні. А ще краще зайдіть у фінслужбу і поспілкуйтесь з начфіном стосовно свого грошового забезпечення.

Близнюки
Близнюкам зараз доводиться брати на себе відповідальність в багатьох сферах життя. І це круто, вам варто виходити на новий рівень або утримувати свої позиції, які вже давно закріпилися. Сьогодні саме ви маєте вести у бій або йти з документами на підпис до керівника.

Рак
В цей період ви зможете знайти завдання або отримати бонуси, яких вам так не вистачає. Це чи нове спорядження, чи довгоочікувані деталі до кволого залізного коня. Також може бути відрядження, яке принесе успіх.

Лев
Леви, вам варто зараз більше відпочивати, а не працювати. Займіться своїм здоров’ям! Зверніться до керівника з проханням про відпустку або нехай вас направлять на оздоровлення до курортів Міністерства оборони України.

Діва
Ви можете відчути, що у вас в кар’єрі глухий кут і ви стоїте на місці. Навіть якщо це так, то не варто впадати в крайнощі. Чітко виконуйте накази командирів, своєчасно зявляйтесь на службу, сумлінно виконуйте свої обовязкови і наступна посада не за горами.

Терези
Зараз на службі ви найсильніша ланка колективу. Вам варто підучити молодших колег і проявити свою важливість. Легко беріть відповідальність на себе. Ви ж біг бос.

Скорпіон
Сьогодні вам потрібно буде побігати наче посильному на чергуванні в штабі. Так, це нікому не подобається, але якщо хочете отримати заповітний документ, то варто попотіти.

Стрілець
Вас буде важко витягнути з розташування. Вас здолали спогади й хочеться повалятись, а не кудись бігти. Дозвольте собі це зробити. Тільки будьте обережні аби цього не помітив командир бо він нагадає вам як слід діяти коли на тебе зненацька надходять романтичні думки.

Козоріг
Нині ви знайдете партнерів для свого задуму або місії. Хоч і домовитися спочатку буде складно, але все попереду і ви зможете разом прийти до бажаної мети! За яку до речі начфін повинен нарахувати кілька сотень.

Водолій
У вас серйозні зміни на службі. Вам варто змінити до неї ставлення і ви зможете знайти новий підхід. Перечитайте ще раз статут. Загляньте у свої інструкції чи обов'язки. Ось побачите, скоро ви отримаєте бонус або премію. 

Риби
Незабаром у вас планується бойовий вихід. В процесі виникнуть нові правила. Не панікуйте, а сміливо продовжуйте виконання завдання, адже вам по плечу будь-які висоти.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток