Армійський гороскоп на 11-12 липня

10.07.2020
Армійський гороскоп на 11-12 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

Незговірливість і нетерплячість можуть стати на заваді спілкуванню з полковниками. Щоб побороти такі настрої, вам знадобиться ситуативний союзник, який не пошкодує часу на настанови.

Телець

Перед вами постане складний вибір між розвагами та вдосконаленням бойових навичок. Зірки рекомендують присвятити цей день саморозвитку, але вас все одно вабитимуть пригоди. 

Близнюки

Галаслива компанія побратимів знайде вас у ці вихідні. І дуже вчасно. Представники цього знаку зодіаку зараз переживають короткий період невдоволення собою, тому їм потрібно збадьоритися.

Рак

"Сам собі ворог" — йдеться в одному прислів'ї. Ви теж ризикуєте зашкодити власним інтересам, якщо не припините вести розвідувальну діяльність і продовжите ігнорувати власне життя. 

Лев

Представники цьго знаку зодіаку почуватимуться піднесено. Вони будуть сяяти, підкорювати нові вогневі рубежі та вселяти надію в інших. Їхній заряд зможе врятувати тих, хто страждатиме від виснаження.

Діва

Займаючись парко-господарськими справами у підрозділі, ви можете не помітити, як швидко промайнуть вихідні. Щоб не залишитися без заслуженого відпочинку, астрологи рекомендують знайти тих, хто розділить із вами вирішення поточних проблем.

Терези

Хороший настрій у ці вихідні може зіпсувати звісточка від старих побратимів або далеких родичів, які захочуть залишитись у вашому розташуванні під час службового відрядження.

Скорпіон

Якщо ви не визначитесь, як проведе літо, то ризикуєте залишитися без уваги командира до вашої відпустки. Ці вихідні вдалі для втілення мрії або нового знайомства. У суботу вам все буде вдаватися легко.

Стрілець

Ви будете здивовані нещодавніми новинами з району проведення ООС і ризикуєте витратити вихідні на службові справи. А от вечори сприятливі для усамітнення, щоб знайти гармонію з собою.

Козоріг

Дні любові та романтичних пригод. Ви зможете завести новий роман або отримати довгоочікуване зізнання від вашої снайперської пари. Завершуйте день в приємній компанії і не забудьте подякувати зіркам за прихильність.

Водолій

Для вас настав час ризикнути та повірити в себе. У цей день вам можуть зробити зухвалу пропозицію — здобути в тилу супротивника важливу інформацію. Сумніви будуть тільки заважати, тому геть вагання і вперед до перемоги!

Риби

Ви забудете старі образи та почнете спілкуватися з військовослужбовцем, з яким давно посварилися. Ця ситуація навчить, що не треба бути занадто категоричними — люди змінюються. Здобувши друга, представники цього знаку подобрішають.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток