Армійський гороскоп на 11-12 вересня 2021 року

10.09.2021
Армійський гороскоп на 11-12 вересня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Не прогавте ситуацію, в якій зможете на всі 100% проявити себе. Оточення це не залишить без уваги.

Телець

Не шкодуйте добрих слів, не варто соромитися говорити про те, що ви відчуваєте, і побачите, як багато отримаєте у відповідь.

Близнюки

Не намагайтеся встигнути все, зайві нерви вам не потрібні, розмірено займайтеся найважливішими справами, не розпорошуючись на дрібниці.

Рак

Займіться творчістю, це дасть вам відчуття гармонії. Не варто чекати від життя несподіваних подарунків, день пройде рівно і спокійно. Варто зменшити і оберти свого егоїзму.

Лев

Потіште себе походом у кафе, вам це піде на користь. Всі новини дня варто сприймати спокійно. Щоб не траплялося, слід приймати швидкі рішення, керуючись тим, що підказує серце, а не розум.

Діва

Не чекайте, що хтось скаже те, що ви хочете почути. не варто багато думати і аналізувати, потрібно просто прожити вихідні без зайвих емоцій. Є ймовірність знайти на вулиці гроші.

Терези

Військові цього знаку стільки всього зроблять, що самі будуть здивовані своєї працездатності, і вони отримають від цього величезне задоволення. Допоможіть товаришеві навіть в банальної дрібниці, це зміцнить вашу дружбу ще більше. Не намагайтеся повернути те, що вже пішло.

Скорпіон

Вас будуть дратувати будь-які питання, і якщо не хочете зіпсувати день собі і іншим, постарайтеся залишатися коректними і терплячими по відношенню до людей, особливо до ваших дітей.

Стрілець

Час корисно провести в спокійній обстановці, наприклад, перед телевізором або почитати. Якщо раптом у вас впаде настрій, то сьогодні його легко підняти за допомогою улюбленої музики.

Козеріг

Вдалий час для відновлення спілкування зі старими побратимами. Будьте чемними, якщо вам доведеться з кимось знайомитися.

Водолій 

Бажано проявити свої найтепліші почуття по відношенню до близьких, і згадати, що любов - це не тільки слова, а й вчинки.

Риби 

Вихідні, хороший час для пізнання всього нового: розваги, подорожі, відпочинок, нові знайомства і знання. 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток