Армійський гороскоп на 11 червня

Армійський гороскоп на 11 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Якщо попередній тиждень ви почувалися напружено і бойові чергування позбавляли вас сил, то четвер потішить розміреним темпом.

Телець

Ви душею і серцем віддані новим проєктам і планам. Вас так і тягне до нових звершень і бойових звитяг. Ну що ж, вперед! 

Близнюки

У якийсь момент ви, ймовірно, відчуєте, що потопаєте. І вам самотужки не врятуватися. Не час для принципів, швидше кличте побратимів на допомогу.

Рак

Дуже неоднозначний емоційно день. Не йдіть у бій непідготовленими: стримайте бажання висловитися, аби не наговорити зайвого.

Лев

Плануючи графік, внесіть у нього тільки найважливіші та необхідні справи. Ухвалюючи сьогодні важливі рішення, подумайте двічі. Генерали помилок не пробачають.

Діва

Ви можете в цей четвер  потрапити у стресові ситуації, пов'язані із загостренням обстановки на лінії зіткнення. Ймовірно, деякі військовослужбовці спробують навмисно спровокувати конфлікт. 

Терези

Запас сили і беззастережна готовність до найнебезпечніших деверсій у тилу противника здивують навіть вас самих. Перед вами сьогодні відкриті всі двері, однак не намагайтеся встигнути все за один день. 

Скорпіон

Ви можете сміливо планувати найважливіші справи. Сьогодні приятливе розташування зірок, тож подяка від підлеглого особового складу не забариться.

Стрілець

Вам сьогодні належить виконати відповідальне  бойове завдання, тож можливе сильне енергетичне виснаження. Погляньте на ситуацію збоку, можливо, ваші переживання і самокритика  надмірні.

Козоріг

Ви ризикуєте сьогодні зануритися у власні клопоти і переживання настільки глибоко, що не помітите, як мине день. Знайдіть час на важливі питання у військовому колективі.

Водолій

Зірки пророкують не найсприятливіший день щодо оформлення рапортів і організації службових нарад. Буде куди краще, якщо ви оберете культурний відпочинок або просто спілкування з близькими.

Риби

Вам буде складно опанувати себе в напруженій бойовій обстановці. Незважаючи на велике бажання зарити сокиру війни, зараз краще зайняти оборонну позицію.