Армійський гороскоп на 11 вересня 2020 року

10.09.2020
Армійський гороскоп на 11 вересня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

П’ятниця

Овен

Сьогодні вас очікують складнощі і навіть психологічна смуга перешкод. Якщо ви хотіли просто розслабитися в останній робочий день — не вийде. Конфлікти в ділових питаннях до вечора перейдуть в особисту сферу.

Телець

Гороскоп обіцяє вам планомірне несення служби цього дня. Загалом він пройде спокійно і розмірено, можуть траплятися дрібні неприємності, але вони не вплинуть на ваш загальний позитивний настрій сьогодні.

Близнюки

У п'ятницю саме час реалізувати всі свої найсміливіші плани наступу. Сьогодні можете спробувати найдивніші і найнесподіваніші, на перший погляд, речі — вони принесуть гарантовану перемогу.

Рак

Неправильне поводження зі зброєю дасть про себе знати. Зараз час налагодити стратегію поведінки в ділових відносинах, щоб уникнути конфліктів та дрібних сварок.

Лев

Бійці цього знаку сьогодні мають шанс набратися сил та енергії. Службове відрядження на полігон або довгі прогулянки,допоможуть вам впорядкувати хаос у голові, а також запастися натхненням на всі вихідні.

Діва

Сьогодні краще не приймати жодних рішень. Особливо якщо вони стосуються важливих сфер — бойової підготовки та злагодження підрозділу. Якщо перед вами постане вибір, відкладіть на завтра, а тим часом випийте чашку кави.

Терези

За тиждень у вас накопичилося так багато турбот, що сьогодні ви знати не знаєте, як покінчити з усім. Але не бійтеся. До кінця робочого дня ви впораєтесь з усіма рапортами і наказами.

Скорпіон

Сьогодні краще прислухатися до думки військових експертів, і взагалі просто бути уважнішим до близьких людей. Ваша принциповість і любов до суперечок може призвести до серйозного конфлікту.

Стрілець

Вам треба зайнятися самоосвітою. Вивчення мілітарної історії та статутів підуть вам на користь. Є шанс, що засвоєна сьогодні інформація допоможе у скрутну хвилину вже найближчим часом.

Козоріг

Попросіть когось про допомогу. Ви вже давно відчуваєте, що не можете впоратися з важливим бойовим наказом. Просто сходіть до товариша або знайомого і не бійтеся, людина вам не відмовить.

Водолій

Цим військовим гороскоп обіцяє удачу в побутових справах. Якщо ви давно хотіли зробити ремонт у розташуванні підрозділу, сьогодні саме час почати.

Риби

Сьогодні на вас чекає сюрприз. Результатом його будуть зміни на любовному фронті. Буде це приємна несподіванка чи скоріше жахливе відкриття — невідомо.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток