Армійський гороскоп на 11 жовтня

10.10.2019
Армійський гороскоп на 11 жовтня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогодні ви отримаєте приємний бонус. Те, за що ви так давно боролися, нарешті потрапить вам до рук. Проте перечитайте ще раз інструкцію з експлуатації, адже можете нашкодити близькому оточенню.

Телець
Сприятливий день для того, щоб доводити свою правоту. Можливі з цим не погодяться командири. Однак правда і прихильність в колективі буде на вашому боці.

Близнюки
Напружена ситуація на службі потихеньку вирішилася. Визнайте свої помилки. Підтягніть фізо і рухайтесь далі.

Рак
Ідеальний день для того, щоб присвятити його підгонці спорядження. Перевірте спорядження. Почистьте зброю.

Лев
День не принесе ніяких яскравих вражень. Це для вашої психіки якраз пасує. Адже після нещодавніх подій саме час відпочити.

Діва
Ви занадто недовірливі. Не беріть дурного в голову, а важкого ‒ в руки. Зберігайте спокій і уважне стежте за лінією розмежування.

Терези
У вас прекрасний день. Ви сповнені ідей і натхнення. Керуйтеся інструкціями і правилами поведінки в громадських місцях тоді все буде 4.5.0.

Скорпіон
Ви сповнені сил, однак ваша лінь іноді заважає. Візьміть себе в руки ніхто ж не змушує копати окопи.

Стрілець
У вашому житті незабаром почнуться великі зміни. Хтось отримає нове місце служби, а самотній скорпіон свою другу половину.

Козоріг
Сьогодні ви можете зірвати великий куш. Це чи збитий БПЛА, чи підбитий БМП, чи пряме влучення в позицію ворога. Головне, що день позитивний.

Водолій
Оточення дуже здивоване вашими змінами. Багато людей вам заздрять. Однак у цьому немає нічого зловісного. Нехай говорять. Нова посада, новий статус.

Риби
Вам терміново потрібно зайнятися своїм здоров’ям. Сили вас покидають. Припиніть одночасно виконувати кілька завдань. А ще краще ‒ поговоріть з командиром взводу.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток