Армійський гороскоп на 12-13 грудня 2020 року

11.12.2020
Армійський гороскоп на 12-13 грудня 2020 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Служба та парково-господарський день змусять Вас трохи понервувати. Та відпочинок не за горами! Налаштуйтеся на позитив, спокійно завершивши усі службові питання. Клопотання та розпорядження  краще перенести на понеділок, але від нових пропозицій не варто відмовлятися.

Тілець
Переведіть дух. Відкиньте весь негатив і хвилювання, зосередьтеся на собі. Короткострокова відпустка — це саме те, що Вам потрібно. Справи на службі не віщують жодних сюрпризів.

Близнюки
В ці вихідні вам усміхнеться фортуна. Якщо хотіли попросити про переведення на вищу посаду, то зараз вдалий момент. Також на Вас чекає важливий вибір: службове житло чи грошова виплата?

Рак
Ці дні можуть стати вирішальними. Тому якщо Ви відкладали проблемні службові питання на потім, зараз саме час за них взятися. Бойова міць частини на вашому боці.

Лев
Будьте пильними та дисциплінованими. Остерігайтеся імпульсивних рішень, щоб не розкрити військову таємницю. Радимо приділяти більше часу родині, відпочити від службових обов'язків і набратися натхнення.

Діва
Покажіть ваші приховані таланти з військової підготовки. Слухайте себе та командира. Доля на вашому боці.

Терези
Слід додати більше яскравих барв у щоденну службову діяльність. Військовий психолог каже, що це підіймає моральний стан. Не бійтеся відвертих розмов із побратимами, ви отримаєте лише позитивні емоції. 

Скорпіон
Вдалий час, аби втілити давно забуті мрії, навички ведення загальновійськового бою можуть стати в пригоді. Слід звернути увагу на стан Вашого здоров'я, нагадаємо, що військовий шпиталь працює й у вихідні.

Стрілець
Ці вихідні будуть вдалими для закупів. Але не забувайте, що з новою речовою реформою літню польову панаму і тактичні рукавиці ви отримаєте трохи згодом. Будьте обачними й не видавайте таємниць отримання позачергового звільнення.

Козоріг
Доля підкине вам випробування у любовній справі. Вам варто більше часу приділяти своїй другій половинці, це додасть гармонії у житті. Але не забувайте, що нестатутним взаємовідносинам в ЗСУ не місце! Тож всі романтичні справи відкладаємо на позаслужбовий час.

Водолій
Більше часу проводьте з товаришами по службі. Хороша порада й підтримка як ніколи вам потрібні. І ваша військова кар'єра стрімко піде вгору. Не марнуйте шансу і хапайте удачу за хвіст!

Риби
Задумайтесь над переглядом пріоритетів у житті. Успіхи у службовій діяльності кинуть тінь на сім'ю. Але не варто бити тривогу та самовільно залишати військову частину! Однак постарайтеся приділяти більше часу рідним.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток