Армійський гороскоп на 12 квітня 2021 року

Армійський гороскоп на 12 квітня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Сьогодні варто відкласти всі важливі справи — перевага в цьому бою не зовсім на Вашому боці. У понеділок варто ретельно розпланувати всі справи, оскільки подальший тиждень буде цікавим і насиченим. 

Телець
Не варто займатися важкою фізичною працею. Егоїзм і нетерпимість до ініціатив, що надходять від керівництва військової частини, можуть ускладнити взаємини з колегами або керівництвом.

Близнюки
Гороскоп попереджає Близнюків: недоліки у підрозділі, на які ви не звертали тривалий час належної уваги, саме сьогодні можуть вийти назовні.

Рак
Вам зірки обіцяють початок великих змін. У понеділок все буде сприяти тому, щоб Раки показали всі свої військові навички та, зробивши це грамотно, вони отримають тільки високі результати.

Лев
Гороскоп на понеділок передрікає їм масу емоцій: представники знаку неодмінно виявляться в центрі уваги всього батальйону. Можливо, сьогодні втілиться в життя одне з омріяних бажань Левів.

Діва
Вам сьогодні можуть загрожувати несподівані неприємності, проте вони не будуть глобальні. Постарайтеся поводитися в будь-якій ситуації максимально коректно і не запізнюватись на шикування.

Терези
Представники знаку в понеділок вирішуватимуть проблеми зі здоров'ям. Варто проаналізувати свій спосіб життя і звернутись по допомогу в санчастину.

Скорпіон
Початок тижня  обіцяє бути сприятливим в усьому. Це може стосуватися спілкування з коханими, переговорів зі старшим начальником і навіть виграшів у лотерею.

Стрілець
Гороскоп попереджає про раптові зміни у повсякденній діяльності вашого взводу, які можуть трохи "підкосити" Ваш бойовий дух. Однак варто розуміти: все, що робиться —
на краще. 

Козоріг
У понеділок вранці варто взяти невелику паузу: тільки якщо ви наповнені енергією, решта робочого дня пройде спокійно. Зірки радять сходити на ранкову руханку після підйому.

Водолій
День обіцяє бути пасивним і дещо важким. Не треба братися за щось для вас нове як на роботі, так і в позаслужбовий час. Багато в чому потрібно буде проявити силу волі, щоб уникнути негативних наслідків в майбутньому.

Риби
Вам варто набратися терпіння і постаратися не ухвалювати ніяких важливих рішень. Якщо є якась можливість — спробуйте відгородити себе від загальних шикувань особового складу.