Армійський гороскоп на 12 листопада

11.11.2019
Армійський гороскоп на 12 листопада

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
На службі у вас сьогодні все йтиме за налагодженою схемою — особливих неприємностей чи великих сюрпризів очікувати не варто. Стосунки з побратимами та начальством протікатимуть у приязному руслі, якщо ж звісно з вашої сторони немає дисциплінарних порушень.

Телець
Сьогодні ви можете розраховувати на дружню підтримку з боку побратимів. А тим, хто задумав початок серйозних справ, як ремонт у підрозділі чи підписання контракту ще й сприятиме вдача.

Близнюки
Внутрішні діалоги — це справді дуже важлива частина нашої сутності і зараз вона вам неабияк знадобиться. У розмові з собою ви можете зрозуміти справжні свої помисли та бажання. Але все ж таки краще розібратися у всьому допоможе військовий психолог.

Рак
Будь-яке переміщення або відрядження, яке виходить за межі вашої звичної службової діяльності, піде на користь. У буденних справах клопотів виникати не повинно, а тому є високі шанси провести день у гарному настрої.

Лев
Вам сьогодні вдаватиметься робота, за яку потрібно братися руками, а не головою. Дрібні відновлювані роботи у місці розташування підрозділу — те, чому сьогодні треба віддати перевагу.

Діви
Дозвольте собі сьогодні трохи вирватися з рутини та перетворитися у хулігана — але не перетинайте певну межу, адже військова служба правопорядку не спить. 

Терези
Якщо ідете на побачення і там летить усе шкереберть — не переживайте. З часом будете ще самі кепкувати з цієї ситуації, а поки розслабтесь та насолоджуйтесь моментом. Сьогодні саме час приміряти роль офіцера-тактика свого життя.

Скорпіон
Період сприятливий як для служби, так і для релаксу. Проте зараз розраховуйте тільки на персональну відповідальність. Такий вихідний рубіж оборони може помітно покращити ваше становище.

Стрілець
Час втілити свої задуми в життя завдяки розумінню напрямків своєї службової діяльності та відповідності на займаній посаді, не витрачайте день марно.

Козоріг
Почніть день з читання — 15-20 хвилин за корисною книжкою чи добротною статтею статуту ЗСУ стануть ідеальним стартом. Оберіть що-небудь про дисципліну чи мотивацію до військової служби — є шанс помітити нову ідею, яка якісно змінить ваше життя.

Водолій
Водоліям сьогодні будуть притаманні зібраність та організованість — з ними будь-яка служба йтиме на ура. І не забувайте про активність цього дня — сходіть у спортзал чи вирушіть у довгу прогулянку місцями бойової слави вашої військової частини.

Риби
Є стара приказка: очі бояться, а руки роблять. Найкращий спосіб досягти успіху — це припинити думати про величезне завдання і зосередитись на єдиній дії, яку слід робити тут і зараз. Візьміть собі це за девіз на сьогодні.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток