Армійський гороскоп на 12 лютого

11.02.2020
Армійський гороскоп на 12 лютого

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Удача сама сьогодні йде в руки, тому тримайте її міцно. Абстрагуйтеся від усіх турбот та проблем нав’язаних товаришами по службі та зосередьтесь на шляху до цілі. У вас все вийде.

Телець
Очікуєте на підвищення? Зірки говорять про те, що ваші старання вже помічені командиром, тому так тримати.

Близнюки
Якщо сьогодні у вас виникнуть проблеми, не переймайте, командир та побратими готові допомогти, головне не закривайтесь у собі.

Рак
Зорі віщують вам зустріч з давніми знайомими, тем для розмов набралось вже багато, та й сама зустріч принесе вам плоди.

Лев
Командуючи підрозділом не сумнівайтесь у правильності своїх рішень та не хвилюйтесь, адже люди відчувають ваш настрій та можуть піддатися його впливу. Сьогодні все вам під силу.

Діва
Сьогодні на вас може звалитись купа роботи, але не відмовляйтесь від неї та не намагайтесь відкосити. Можливо саме її виконання допоможе вам повернути прихильність та довіру командира.

Терези
Сьогодні під час виконання задач вас очікують провокації від побратимів, комусь із них ви недавно дуже насолили. Тому, щоб не потрапити в незручну ситуацію, стриманість повинна бути вашим найкращим другом. В інакшому разі можливе покарання від командира. Будьте обережними. 

Скорпіон
Зорі спостерігають за вами, не один день ви поглядаєте на колегу по роботі та сумніваєтесь у тому, чи подобаєтесь ви їй. Сьогодні саме час побороти страх і запросити її на філіжанку кави, вона точно погодиться.

Стрілець
Якщо ви думаєте що ваш флірт з іншими дівчатами не помічає ваша супутниця, то ви помиляєтесь. У військових стін є дуже гарні вуха. Тому краще зав’язуйте з цим, вже сьогодні.

Козоріг
Ви вже неодноразово помічали, що ваші витрати перевищують грошове забезпечення. Сьогодні саме час задуматись про додаткову роботу чи фріланс, поспілкуйтесь з товаришами по службі, хтось з них точно підкаже щось цікаве.

Водолій
Будьте сьогодні особливо обережними за кермом під час робочої поїздки, дорога може принести дуже багато несподіванок. Тому, якщо є можливість, то краще скористайтесь громадським транспортом.

Риби
Сьогодні керівництво доручить вам дуже відповідальне завдання, від його виконання залежить ваша подальша військова кар’єра. Тому лінощі відкладіть вбік і докладіть максимум зусиль для досягнення успіху.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток