Армійський гороскоп на 12 серпня

11.08.2020
Армійський гороскоп на 12 серпня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Всі ваші спроби взятися за важливі службові питання, а особливо журнали обліку майна підрозділу, виявляться марними. І не дарма. Попередній тиждень був надто насичений подіями. Вам дійсно варто відпочити.

Телець

Сьогодні перед вами постане складний вибір: вчинити по-своєму або ж дослухатися до поради побратимів. Доля не не віщує жодних підступних поворотів, тож обидва варіанти приведуть до потрібного результату.

Близнюки

Сьогодні ваша місія - допомогти рідним і близьким. Підтримка буде як ніколи до речі, і для цього не доведеться навіть залишати військовий гарнізон.

Рак

Вам варто сьогодні відмовитися від витівок і спонтанних проєктів. Не йдіть на розвідку, якщо не будете впевнені у тому, що обстановка цьому сприяє.

Лев

Неждані гості з дружнього підрозділу зваляться сьогодні як сніг на голову. Все б нічого, якби не плани на день. Нагадайте їм про правила карантину, і ситуація владнається сама собою.

Діва

Представникам цього знаку зодіаку варто сьогодні відкласти роботу з важливими документами і укладення угод. Ви лише витратите даремно час військових юристів, якого і так в них обмаль.

Терези

Фраза "мрії збуваються" здивує вас сьогодні своєю правдивістю. Можливо, ви вже й забули, як про щось сильно мріяли і навіть розчарувалися. Вище носа, настав ваш час тягнути щасливий білет в службі забезпечення військ.

Скорпіон

З самого ранку день може піти зовсім не за планом. Страшенно будуть дратувати несвоєчасні дзвінки і візити підлеглого особового складу. Однак ближче до вечора відчуєте приплив сил, і ніщо не завадить вам провести час із задоволенням.

Стрілець

Бурхлива уява й амбіції можуть зіграти сьогодні вам на руку. Адже в цей день вас можуть попросити придумати план культурно-просвітницьких заходів на вихідні у рідній військовій частині.

Козоріг

Події сьогоднішнього дня можуть нагадати деякі епізоди з минулого, які ви старанно намагалися забути. Це більше плюс, ніж мінус, оскільки разом зі спогадами прийдуть важливі підказки. Зорі радять поговорити з офіцером з морально-психологічного забезпечення.

Водолій

Життя вирує всередині вас. Сьогодні ви відчуєте непереборне бажання дати волю емоціям, піти на ризик і справді шалені вчинки. Варто трохи стримати себе і продумати чіткий план дій, перш ніж давати вогонь у відповідь.

Риби

Сьогоднішній день нагадає іспит. Для ухвалення правильних рішень із позитивним результатом вам знадобляться певні знання і досвід. Тож попросіть допомоги у колег, щоб продумати план наступу якнайкраще.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток