Армійський гороскоп на 12 травня

11.05.2020
Армійський гороскоп на 12 травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Надлишок енергії цього вівторка вам вкрай важливо спрямувати у правильне річище. Можливо, взятися за вирішення стратегічних завдань або фізичну підготовку особового складу. Сьогодні така робота дасть позитивний результат.

Телець
Сміливо залиште справи, які наганяють на вас смуток і замініть їх тими, які дійсно дарують вам задоволення. В іншому випадку ви ризикуєте лише витратити час і сили підлеглих офіцерів.

Близнюки
Вам здається, ніби сили з кожним днем залишають вас. Ви дійсно стомилися і настав момент, коли варто подумати про відпочинок, нехай і короткостроковий. 

Рак
Порушники військової дисципліни ускладнюють банальні негаразди до масштабу світової катастрофи, що неабияк дратує
. Але не варто кидатися на амбразуру. Незабаром вони усвідомлять свої помилки.

Лев
Ви заради щастя українців та мирного неба підете буквально на все. Зважившись сьогодні на важливі кроки, не знесіть на своєму шляху того, хто вам по-справжньому близький.

Діва
Вівторок цього тижня може виявитися напруженим, вам варто приготуватися до шквалу критики убік вашого бойового корабля. Не беріть претензій близько до серця. Це тимчасовий шторм.

Терези
Прислухавшись, ви сьогодні почуєте не тільки спів птахів на випробовувальному полігоні, але й внутрішній голос, який досить часто ігноруєте. А даремно.

Скорпіон
Щоб сьогодні домогтися бажаних результатів, доведеться докласти куди більше зусиль, ніж зазвичай. І ваші старання неодмінно оцінить вище керівництво військової частини.

Стрілець
Будьте щедрими на усмішки, увагу, чуйність і терпіння до побратимів. Сьогодні ви не тільки створите в колі близьких позитивну атмосферу, а й станете для декого хорошим прикладом.

Козоріг
Цього вівторка здасться, ніби всі снаряди впали на вас, але насправді це всього лише дрібні невдачі, з яких, за правильного бачення, можна  здобути корисний досвід.

Водолій
Попри темп і масу бойових завдань, зробіть все можливе, щоб виконати свій військовий обов’язок. Сьогодні ваші старання будуть оцінені, тож подяки вже не за горами.

Риби
Настав час крутити колесо фортуни, успіх сьогодні на вашому боці, тож сміливо плануйте засідку у тилу супротивника. Особливу увагу варто приділити вже розпочатим планам і справам.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток