Армійський гороскоп на 12 вересня

Армійський гороскоп на 12 вересня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Жалість — найгірше з почуттів. Не віддавайте частинку душі тим, хто цього не заслуговує. Ніколи не забувайте про це. Український воїн це гарант Незалежності і його незламності немає меж.

Телець
Чудовий день, щоб Тельці перестали тримати все у собі та говорити правду. Але залишайтеся тактовними. Не забувайте, що це армія і поняття субординації ніхто не скасовував. Навіть ввічливим шляхом можна досягнути позитивних результатів.

Близнюки
Близнюкам сьогодні можна все, адже удача на вашому боці. Стрільба, фізо і навіть здача іспитів нині вам будуть вдаватись на відмінно.

Рак
Метелика неможливо зловити, якщо стрімголов гнатися за ним, але щойно ви зупинитеся — він прилетить і сяде вам на плече. Так і в Раків. Не спішіть жити й не приймайте необдумані рішення. Ви як командир маєте розуміти, що за вами підлеглий особовий склад.

Лев
Левам сьогодні варто подумати про те, що робить вас щасливими. Почніть нарешті робити те, що вам подобається, а не те, що диктує оточення. Це в жодному випадку не стосується бійців на передових позиціях. Адже те що ви хочете і що зробить вас щасливими суперечить Мінським домовленостям.

Діва
Пробуйте свої сили у чомусь новому і нічого якщо щось вийде неідеально або неправильно. Тільки методом спроб і помилок ви зможете відкрити у собі щось нове. Саме завдяки такій практиці видатний авіаконструктор українського походження Ігор Сікорський винайшов гелікоптер.

Терези
Припиніть чекати вдалого моменту і відкладати на потім важливу розмову з командуванням. Раптом ви відчуваєте, що вас не помічають, чи ігнорують – дійте. Зараз найкращий час. Тільки впертим посміхається сонце.

Скорпіон
Через постійне напруження на службі у вас виникне бажання переглянути доволі плаксивий фільм. Ми не проти. Це доволі дієві ліки для зняття стресу після бою. 

Стрілець
Сьогодні вас чекає багато спокус. Єдиний правильний шлях — залишатися собою. Перед тим, як щось сказати або зробити гарно подумайте. Адже як відомо слово не горобець. Так можна після обіду і на плац потрапити.

Козоріг
Зірки радять бути уважнішим та не ловити ґав. Уважно спостерігайте в тепловізор, бінокль. Загалом день мусить пройти без пригод. Увечері вас чекає приємний сюрприз від комбата.

Водолій 
Щоб отримати сьогодні подарунок долі, вам потрібно написати рапорт на вихідний день. Чи на відпустку. Чи на грошову премію. Тож ловіть момент і насолоджуйтеся життям.

Риби
Вам буде щастити на всіх фронтах. Але щоб зберегти прихильність долі і підпорядкувати собі нові території — зберігайте свої плани в суворій державній таємниці.