Армійський гороскоп на 12 жовтня 2020 року

11.10.2020
Армійський гороскоп на 12 жовтня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Хороший день для того, щоб помріяти і подумати про перспективи військової служби. Крім цього, вдалий час для досягнення цілей і звернення до керівництва.

Телець

Приділіть увагу своїй снайперській парі. Понеділок — відмінний день для відвідування магазинів і усіляких експериментів з іміджем.

Близнюки

Вам гороскоп радить приділити увагу здоров'ю. Цей день стане відмінним часом для відвідування військового шпиталю для планового обстеження.

Рак

Сьогоднішній гороскоп обіцяє творчий настрій на весь день. Відмінний час, щоб попрацювати над проєктами, реалізацію яких ви запланували ще в цивільному житті.

Лев

Варто задуматися, чи правильну модель спілкування ви збудували з членами сімейного підрозділу. Постарайтеся бути більш м'якими та стриманими і тоді неодмінно зможете досягти гармонії у відносинах.

Діва

Вам гороскоп підказує, що краще за все провести день в колі близьких людей. Сьогодні сприятливий час для романтичних знайомств, і активного відпочинку з побратимами.

Терези

Відмінний час, щоб приділити увагу операціям з грошовим забезпеченням. Понеділок стане відмінним моментом для планування бюджету.

Скорпіон

Для вас понеділок стане хорошим днем для просування на любовному фронті. Якщо ви планували заміську поїздку або туристичний похід — саме час зайнятися організацією такого відпочинку.

Стрілець

Вам пора завершити давно розпочаті справи і зробити підсумок попереднього місяця. Саме сьогодні відмінний час для бойового злагодження вашого підрозділу.

Козеріг

Понеділок — день для проведення загальних шикувань, участі у службових нарадах і відвідування магазинів. День буде вдалим для несподіваних покупок.

Водолій

Гороскоп попереджає: сьогоднішній день буде напруженим у спілкуванні з командиром та іншими полковниками. Ваша ініціатива в цей день не знайде підтримки в особі колег і знайомих.

Риби

Для вас понеділок стане відмінним днем для комунікації. Представники знака також можуть знайти несподівані, але дуже корисні знайомства з ветеранською спільнотою.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток