Армійський гороскоп на 13-14 червня

Армійський гороскоп на 13-14 червня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

 

Овен

З самого ранку на якість служби можуть істотно вплинути проблеми, пов'язані зі здоров'ям. Також ваш настрій можуть зіпсувати неочікувані й термінові робочі завдання.

Телець

Ви намагатиметесь за один день переробити справи, які накопичувалися роками. Гороскоп на сьогодні попереджає, що встигнути все і відразу у вас не вийде, тому не женіться за двома "сєпарами" одночасно. 

Близнюки

Сьогодні оточення спонукатиме вас зробити щось приголомшливе. Однак вам важко буде визначитись, куди правильно витратити всю свою бойову могутність.

Рак

Якщо сьогодні старшина переступатиме межі дозволеного, обдумайте свої дії та дайте аргументовану відсіч. Але намагайтесь усебічно дослідити проблему, можливу тут є і ваша провина.

Лев

Можливо, сьогодні ви почуватиметесь дещо напружено. Спробуйте відпочити й відволіктися від нав'язливих думок, адже у вас все складається якнайкраще.

Діва

Розлука зі снайперською парою цього дня, навіть короткочасна, може засмутити. Можливо, вам доведеться витратити трохи часу, щоб позбутися негативних думок.

Терези

Поверхові знайомства розвиватимуться досить активно саме ближчим часом. Можливо, саме сьогодні ви зможете налагодити плідну співпрацю, знайти відданого друга або зустріти любов всього свого життя.

Скорпіон

Командир потребує ваших порад, тож не бійтеся ділитися ними. Ваші зауваження будуть добре сприйняті військовим колективом.

Стрілець

Слушний час для внесення змін у повсякденну службову активність. Це може покращити ваше життя в довгостроковій перспективі.

Козоріг

Сьогодні вранці постарайтеся не запізнитись на ранкове шикування. Спрямовуйте свою енергію в конструктивне річище і женіть негативні думки.

Водолій

Зорі радять нарешті наважитись і внести позитивні зміни в рідний підрозділ. Це буде непросто, але все ж цілком досяжно.

Риби

Сьогодні проблеми, пов'язані з військовою кар'єрою і соціальним життям, особливо загостряться. Тож зважуйте кожне своє слово, адже все сказане сьогодні сприйматиметься максимально серйозно.