Армійський гороскоп на 13 липня

Армійський гороскоп на 13 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

На початку робочого тижня ви можете впритул наблизитись до сектору ворожого обстрілу. Найближчим часом очікуйте на грошову винагороду, тож саме час розрахувати майбутні витрати та згадати про борги та боржників.

Телець

Вам сьогодні може трапитися незаплановане службове відрядження, яке може виявитись складним фізично, проте досить приємним морально.

Близнюки

Сьогодні варто замислитися про кількість завдань з патріотичного виховання особового складу, які ви встигли взяти на свої плечі з початку робочого тижня і трохи зменшити свій запал.

Рак

Вам варто відмовитися від нових починань, проектів і справ. Куди доцільніше буде підтягнути "хвости". Зберіть командирів відділень вашої роти і проведіть плідну службову нараду.

Діва

Ви сьогодні можуть відчути деякі труднощі з грошовим забезпеченням, які зваляться на вас як сніг на голову. Складнощі виявляться короткочасними і далеко не такими вже серйозними, як могло здатися.

Лев

Ймовірно сьогодні ваш військовий колектив неприємно здивує вас своїми несподіваними вчинками, чим також змусить засумніватись в їх чесності та надійності. Перевіряйте всю інформацію яка надійде вам цього дня.

Терези

Сьогодні не варто ігнорувати поради військових фахівців, нехай навіть малознайомих. Дехто має всі шанси змінити вашу думку про ту чи іншу ситуацію, яка раніше вам здавалася нездійсненною.

Скорпіон

Ви сьогодні готові до ризику й авантюр. Знайдіть в собі достатньо сил і рішучості для розвідки в тилу противника. Успіх супроводжуватиме буквально у всьому.

Стрілець

Для отримання переваги на лінії зіткнення будь-які засоби хороші. Про це варто пам'ятати протягом усього дня, якщо способи не є вкрай ризикованими або небезпечними для вашого здоров'я.

Козеріг

Випадковості не випадкові. Будь-який бойовий досвід, отриманий сьогодні, неодмінно виявиться корисним у найближчому майбутньому. Як мінімум ви не повторите помилок.

Водолій

Ви сьогодні отримаєте шанс підзаробити, при цьому сума винагороди буде прямо залежати від вашої точності, виявленого креативу і бажання влучити у ворожий безпілотник.

Риби

Не варто сьогодні сліпо гнути свою лінію. Прислухайтеся до фахової думки побратимів, в них виявиться чимала частка істини та логіки. Якщо ж ваша позиція принципово важлива, завжди є можливість знайти компроміс.