Армійський гороскоп на 13 листопада 2020 року

Армійський гороскоп на 13 листопада 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Гороскоп попереджає цих воїнів про техніку безпеки під час водіння броньованих машин. Ви захочете змінити життя на краще і у вас буде унікальний шанс.

Телець

У вас буде вдалий день для службових відряджень. Крім того, вам належить зробити дещо важливе, на що ви давно не вирішувалися.

Близнюки

Дайте собі свободу і пройдіться по військторгах, покидайтесь грошима. У п’ятницю вам можна все. Тож не змарнуйте такої можливості.

Рак

Вам надійде приваблива пропозиція від людини, від якої ви цього ніяк не чекали. Не упускайте момент. Бажана посада вже зовсім поруч.

Лев

Останнім часом всі ваші думки були про поліпшення фінансового добробуту. Ви свого домоглися. Можна подумати і про морально-психологічний стан підрозділу.

Діва

Цей день може внести розбрат навіть у згуртованому військовому колективі. На вас чекає доба компромісів, тому не беріться доводити свою правоту.

Терези

Ваші старі фінансові негаразди скоро розруляться. Попереду безхмарне майбутнє, повне радості і нових перемог на бойовому шляху.

Скорпіон

Вас теж чекає дуже цікавий насичений день. Вам можуть піднести масу сюрпризів, тож готуйтеся. Приведіть зовнішній та морально-психологічний стан у порядок.

Стрілець

Будьте готові до того, що командир сплутає всі плани, і багато часу вам доведеться займатися чужими проблемами.

Козоріг

Якщо виникне проблемна ситуація, звільніть ваше почуття гумору. Так ви зможете все вирішити без втрат на тактичному полі бою.

Водолій

У цей день не варто занадто шикувати, краще подумайте про найближче майбутнє і залиште про запас якусь частку вашого грошового забезпечення.

Риби

Приділіть час і увагу догляду за своєю зовнішністю. Від цього залежить успіх в новому колективі. Всі знаки однострою повинні бути на належному місці.