Армійський гороскоп на 13 листопада

12.11.2019
Армійський гороскоп на 13 листопада

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Зірки пророчать вам день відпочинку. План хороший, але вам не вистачає спеціальної фізичної підготовки і свіжого повітря полігону.

Телець
Сьогодні активний день для вас, в якому знайдеться час для ПХД. Тож, не випускайте з виду старшину роти, бо без інвентарю це буде зробити важко. 

Близнюки
Приділіть день рідним і близьким. Адже ваш насичений військових графік змушує їх за вами сумувати. А в кінці дня очікуйте на приємну звістку від побратимів. 

Рак
Сьогодні у вас день штилю, наповнений сімейними радощами. Бойове чергування вам не світить, тож сміливо йдіть додому після робочого дня.

Лев
Цей день сприятливий для медитації і турботи про здоров'я. Можливе отримання нових завдань, проте не виключено, що будуть даватися вони насилу.

Діва
Вам варто задуматися про романтику і присвятити цей день другій половинці. Через постійну відсутність вдома, на вас чекають нарядні роботи на кухні.

Терези
Зірки обіцяють вам якусь захоплюючу пригоду, однак без водойм. Тому що поодиноке купання заборонене статутом.

Скорпіон
Порадуйте сім'ю, проведіть вечірній час разом. Поговоріть відверто і присвятіть вашу розмову усуненню сімейних недоліків.

Стрілець
Відпочиньте із побратимами сьогодні на свіжому повітрі та закінчіть вечір за якоюсь тактичною грою. Але головне щоб наслідки гри не перетворилися у стройовий тренаж чи складання нормативу з фізичної підготовки.

Козоріг
Присвятіть цей день собі. Увечері найкраще залишитися вдома, відволічіться з військових справ на побутові.

Водолій
У вас сьогодні непростий день. Ви захочете налагодити відносини з далеким родичем. Але краще не використовуйте службові лінії зв’язку для цього.

Риби
Час подумати про духовне і вечір присвятити театру або опері. У будинку офіцерів завжди є щось цікаве.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток