Армійський гороскоп на 13 лютого

12.02.2020
Армійський гороскоп на 13 лютого

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 


Овен
Ви вже не перший день працюєте над важливим проєктом та не знаєте, звідки чекати допомоги. Сьогодні ви дізнаєтесь, що у вас є надійний побратим, який допоможе вивільнитись з-під завалу.

Телець
Хвиля успіху вже позаду, тому сьогодні будьте особливо уважними до випадкових висловів побратимів чи командира. Можливо почуєте дуже важливу інформацію, за якою полюєте останнім часом.

Близнюки
Інтуїція вам декілька днів сигналізує про небезпеку. Тож проаналізуйте ситуацію у вашому секторі відповідальності та по можливості зміцніть позиції. Знайдіть всі слабкі місця в обороні та продумайте можливі варіанти атак з боку ворога. 

Рак 
Якщо ви відчуваєте, що з організмом щось не так і думаєте, що можете захворіти, зверніться до санчастини для медичного огляду, обережність не завадить.

Лев
Довго чекали на службове житло? Можливо, завтра вам повідомлять хороші новини і потрібно буде пакувати речі! 

Діва
Якщо ви не розвідник, але маєте хист розкривати таємниці й залишатися непоміченим, то сьогодні ці навички знадобляться. Дізнаєтеся щось цікаве про близьку людину.

Терези
Сьогодні вас очікують сімейні клопоти. Більше пощастить тим, хто зараз у відрядженні, адже в них з’явиться можливість реалізуватися по службі.

Скорпіон
Якщо ви задумали утнути сьогодні якусь аферу, то краще взагалі відмовтесь від неї або ж перенесіть на сприятливіший час. Всевидяче око командира знає навіть про ваші наміри, тому не ризикуйте.

Стрілець
Отримали підвищення та посіли кращу посаду — не зазнавайтесь. Керівництво захоче впевнитись у своєму виборі, тож перевірить якість виконання вами військових обов’язків.

Козоріг
Командувати виходить дуже вдало, але це не тільки ваша заслуга. Вам пощастило з особовим складом, то може, сьогодні час когось заохотити?

Водолій
Чорна лінія невдач та проблем скоро закінчиться. Вже сьогодні спробуйте налаштуватись на позитив і віднайти в собі сили для бою, але стрімголов теж не кидайтесь, ухвалюйте рішення енергійно, проте виважено.

Риби
Мріяли про премію? Очікуйте! Командир вже помітив ваші старання і натякнув фінансистам.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток