Армійський гороскоп на 13 серпня

12.08.2020
Армійський гороскоп на 13 серпня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Щоб домогтися бажаних результатів у важливих для вас бойових завданнях, доведеться докласти чимало зусиль. Можливо, навіть працювати понаднормово.

Телець

Астрологи рекомендують сьогодні зберігати спокій і обирати такий вид діяльності, щоб залишатися врівноваженими. Лише на користь піде душевний відпочинок і вивчення основних положень статутів.

Близнюки

Сьогодні ви з головою поринете у вивчення тактичних тонкощів. Непереборний потяг до нових знань пробудить у вас здібності, про які раніше ви могли і не підозрювати.

Рак

Чекайте вістей із Генерального штабу. Можливо, перед вами відкриються нові горизонти і подарують можливість здобути безцінний досвід.

Лев

Сьогоднішній день позначений символом "перемоги" та "успіху". За  яке б розпорядження ви сьогодні не взялися, отримаєте задоволення, а головне - бажаний результат.

Діва

Суворо контролюйте власні емоції. Може здатися, що всі навколо спеціально виводять вас із себе, однак не влаштовуйте сцен та не реагуйте на ворожі провокації.

Терези

Зірки застерігають від невдач у романтичних пригодах. Намагайтеся уникнути сьогодні любовних авантюр. Краще підмініть колегу в добовому наряді.

Скорпіон

Не відкидайте простягнуту руку підтримки. Вам дійсно необхідна порада, можливо, навіть настанови від командира. Люди, які прийдуть в цей день на допомогу, щиро зичать вам добра.

Стрілець

Один із важливих аспектів сьогоднішнього дня -  чесність і відкритість. Краще отримати догану одразу, ніж вводити в оману інших військовослужбовців.

Козоріг

Чим нестандартнішими будуть сьогодні ваші дії, тим успішнішими виявляться заплановані на цей день наради та шикування. Проявіть креатив, підійдіть до вирішення завдань творчо та гумором.

Водолій

Після обіду вам здасться, що доля буквально випробовує вас на міцність, підкидаючи міну за міною на вашому шляху. Однак впоравшись із усіма перепонами, ви переконаєтеся, що вони були послані вам недаремно.

Риби

Ви покладаєте на цей день дуже великі надії. Але перш ніж взятися за підкорення вершин і встановлення нових рекордів в бойовій підготовці, оцініть ситуацію тверезо.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток