Армійський гороскоп на 13 травня 2021 року

12.05.2021
Армійський гороскоп на 13 травня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Всі сьогоднішні починання будуть успішними, якщо ви не військовий юрист чи фінансист. Завдяки креативному підходу ви не тільки досягнете успіху, але й отримаєте задоволення від виконаної роботи.

Телець
Сьогодні важливо прислухатися до власної інтуїції та не вірити сліпо оперативним даним на полі бою. Ймовірно, дехто спробує скористатися вашою наївністю та добротою. Будьте пильними.

Близнюки
Сьогодні можлива напружена розмова з вищим керівництвом. Як вона пройде і чим завершиться, залежить тільки від вашої стресостійкості та вміння дискутувати.

Рак
Цей четвер може поставити вас перед вибором між особистими бажаннями та необхідністю виконати низку менш привабливих службових обов'язків. Обираючи, покладайтеся на свій внутрішній голос.

Лев
Узявшись сьогодні за щоденні робочі справи, будьте уважні. Не поспішайте, не женіться за кількістю. Ви все одно не встигнете виконати все, краще зробіть акцент на якості виконання наказів командира.

Діва
Гороскоп на четвер цього тижня обіцяє вам нові дружні контакти у військовому колективі. Незабаром вам дуже знадобиться один із них. Не давайте сьогодні грошей в борг і поверніться до питання економії.

Терези
У цей період ви наділені чималим запасом енергії, важливо лише знати, куди її спрямувати. Як варіант, можна взятися за покращення бойової підготовки вашого підрозділу.

Скорпіон
Те, як ви почуваєтеся, може відобразитися на подіях і розвитку справ. Зайві емоції та імпульсивність ніколи не допомагали саперу знешкодити міну.

Стрілець
У пошуках перспектив не женіться за прибутком. Віддайте перевагу військово-обліковій спеціальності, яка в першу чергу принесе радість і допоможе вам реалізуватися.

Козоріг
Ваші старання зберегти стабільність в особистому житті були дуже успішні, залишилися останні кроки. Будьте впевнені, все пройде добре, якщо ви не будете затримуватись на службі найближчими днями.

Водолій
Четвер здасться вам досить сірим днем, який не віщує яскравих подій. Та не поспішайте шукати пригод. На полі бою все може змінитися вмить.

Риби
Сьогодні ви усвідомите, хто є вашою справжньою опорою, яка завжди підстрахує і не дасть залишитись насамоті в окопі. Це дозволить вам почуватися впевненіше та реалізувати задумане.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток