Армійський гороскоп на 13 травня

12.05.2020
Армійський гороскоп на 13 травня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Яких би зусиль ви не докладали сьогодні, грандіозних перемог на фронті середа не віщує. День може здатися надто нудним, проте під вечір на вас очікують приємні сюрпризи в особистому житті. 

Телець
Не робіть сьогодні поспішних висновків. Вкрай важливо застосувати якості розвідника і стежити за подіями та намагатися максимально об'єктивно аналізувати те, що відбувається. 

Близнюки
Якщо ви задумалися про візит до санчастини, середа цього тижня — саме час. Не відкладайте візит до фахівця, сьогодні у вас є шанс отримати фахову пораду.

Рак
Направте сьогодні відчутний запас енергії в правильне річище, займіться активностями, які даватимуть не лише задоволення, а й користь. Як варіант, влаштуйте тренування для підлеглого особового складу.

Лев
Не варто сьогодні братися за справи, пов'язані з фінансами, юридичними питаннями, різноманітними офіційними наказами та директивами. Увагою і зосередженістю ви сьогодні не зможете похвалитися.

Діва
Перша половина дня буде наповнена різними спокусами, які раз у раз будуть відволікати вас від зразкового виконання посадових обов’язків. 

Терези
Ваш багаж знань, бойовий досвід і потенціал можуть залучити корисних колег і посприяти співпраці, яка дасть чималі плоди. Але для цього варто вийти з тіні і проявити себе на всі сто.

Скорпіон
Ви спробуєте сьогодні активізувати усі бойові спроможності і закрити кілька справ одночасно. До вечора збавивши теми, ви зрозумієте, що чимало встигли не тільки за цей день, але вже й за цей рік.

Стрілець
Сьогодні ви можете почути несподіване зізнання близьких, яке, м'яко кажучи, здивує. Це може статися не тільки в службовий час чи вдома, але й у досить несподіваному місці.

Козоріг
Вам варто задуматися про деякі риси свого характеру, які іноді активізуються невчасно і можуть призвести до кризової ситуації у вашому підрозділі.

Водолій
Ви мрієте про відпустку після карантину, але середовище цього тижня не підходить для побудови таких планів. Навпаки, вам доведеться активно попрацювати і довести керівництву, що ви гідні більшого.

Риби
У вас сьогодні з'явиться шанс проявити себе при роботі з важливими документами зі штабу. Успішний день для військових фінансистів. Вище ніс, успіх на вашому боці.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток