Армійський гороскоп на 13 вересня

13.09.2019
Армійський гороскоп на 13 вересня

 

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

Овен

Сьогодні вам добре було б зайнятися своїм зовнішнім виглядом. Якщо не знаєте з чого почати зверніться до старшини. Він кращий з барберів у вашому підрозділі.

Телець

Ви можете посваритися зі своїм партнером. Але вам потрібно пройти ці випробування, щоб в майбутньому стати сильніше. Ваша кулеметна обслуга це потужна бойова одиниця, яку втрачати неможна ніяк.

Близнюки

Вас звідусіль чекає небезпека. Ви навіть можете стати свідком якогось лиха! Але це не означає, що потрібно сидіти в бліндажі і нікуди не виходити. Просто будьте скрізь обережніші.

Рак

Ви можете трохи прихворіти. Скажіть коку нехай на обід і вечерю готує цибулю і часник. Це головні бійці у війні з ГРЗ.

Лев

Вас чекає полегшення і нові можливості після того, як ви вирішите питання продовольчого забезпечення. Не затягуйте, потім солдати скажуть вам спасибі.

Діва

Дівам зірки не радять відвідувати будь-які будинки офіцерів або концерти. А особливо все, що пов’язано з азартними іграми. Ой не ваш день.

Терези

Вам варто зрозуміти, що житло в якому ви наразі проживаєте це лише тимчасове явище. Уряд вже готує нову програму щодо забезпечння житлом військовослужбовців ЗС України.

Скорпіон

Вам піде на користь влаштувати собі фотосесію. Це дуже сильно вас порадує і надихне. Але не забудьте про геолокацію і візуальне розкриття вашої позиції. Двіччі подумайте поки оберете ракурс.

Стрілець

У вашому особистому житті суцільна чорна смуга. Партнер зовсім не хоче йти на компроміс. Сьогодні можете й не пробувати вирівняти цю ситуацію. Терпіння і час ось ваші ліки.

Козеріг

Вчорашній план щодо реалізації давно задуманої операції потребує доопрацювання. Однак ваш взвод готовий. Можете сміливо висуватись.

Водолій

Серед вашиш побратимів є той хто затаїв на вас образу. Задуматесь кого образили. Вам потрібно поговорити з ним по душам і розібратися: чому так і як можна це вирішити.

Риби

Настав час відновити свої походи в спортзал. Навіть з космосу видно, що трьохразове харчування згідно з армійським розпорядком дня суттєво на вас повпливало.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток