Армійський гороскоп на 13 жовтня 2020 року

12.10.2020
Армійський гороскоп на 13 жовтня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Гороскоп радить бути обережними і не погоджуватися в цей день на сумнівні пропозиції від порушників військової дисципліни. Якими б заманливими не були перспективи, добре обмірковуйте кожен свій крок.

Телець

Вам слід добряче відпочити після добового наряду. Надмірна жертовність нікому не потрібна, тож збавте оберти і подумайте про себе.

Близнюки

Гороскоп не рекомендує вимикати рації і уникати в цей день спілкування з полковниками. Звичйно, погуляйте і добряче поспіть, але все ж будьте на зв'язку. 

Рак

На вас чекає новина зі штабу, яка може підштовхнути до несподіваного рішення. Добре все обміркуйте і будьте уважні та обережні.

Лев

Гороскоп радить звернути увагу на здоров'я. Вдень спробуйте вирішити усі питання з військовим фінансистом. А вечір присвятіть відпочинку.

Діва

Подбайте про своє здоров'я. Ваша втома позначається на продуктивності і негативно впливає на роботу. Краще завітайте до санчастини на консультацію.

Терези

Гороскоп пророкує цьому знаку насичений день, який принесе безліч позитивних емоцій. Насолоджуйтеся ним і постарайтеся запам'ятати всі деталі під час бойового злагодження.

Скорпіон

Слід бути обережними зі словами. Ваша чесність і прямолінійність може негативно відбитися на взаєминах з побратимами.

Стрілець

Гороскоп рекомендує присвятити день творчості і веселощам. Сходіть на прогулянку або в кіно, купіть те, що давно запримітили у військторгу, і відкиньте усі негативні роздуми. 

Козоріг

Вам не варто робити великі покупки або укладати угоди. Вони не принесуть вам ані нових перемог, ані задоволення.

Водолій

Гороскоп радить присвятити цей день роботі. Ви на піку продуктивності, тому скористайтеся цим станом. Подяка від командира не забариться.

Риби

У цей день надійде безліч наказів і директив. Обміркуйте все, перед тим як ухвалювати рішення, яке в майбутньому кардинально змінить життя.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток