Армійський гороскоп на 14-15 листопада 2020 року

13.11.2020
Армійський гороскоп на 14-15 листопада 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

В особистому житті цих воїнів можливі кардинальні зміни. Якщо вони будуть зі знаком "мінус", то краще поставтеся до цього філософськи. Побратими підставлять вам плече.

Телець

У вихідні проявляйте ініціативу і не мовчіть на службових нарадах. У ваших руках ключі від усіх можливих дверей, тому скористайтесь моментом.

Близнюки

Астрологи рекомендують цим бійцям дослухатися до інтуїції. Це може допомогти вам у розв'язанні фінансових питань. Ви можете взяти участь у новій бойовій операції.

Рак

Внесіть у план вихідного дня романтичний вечір або дружні посиденьки, оскільки всі справи будуть перероблені дуже швидко. Висока ймовірність несподіваного фінансового бонусу.

Лев

У вихідні вас може накрити важка артилерія. Спробуйте вийти з обстрілу якомога швидше, оскільки так ви можете втратити дуже привабливий життєвий шанс.

Діва

Стандартні і нестандартні на полі бою ситуації вирішуйте, застосовуючи свій творчий потенціал. Шукайте нові шляхи виходу зі скрутних ситуацій.

Терези

Астрологи зазначають, що ці вихідні, напевно, стануть для вас доленосними. Але про важливу подію вам належить дізнатися від командира.

Скорпіон

У вас затягнулась смуга перешкод на роботі. Ви тільки закінчили з однією справою, як беретеся за іншу. Втім, нічого поганого в цьому немає, оскільки вам все вдається і ви ловите справжній кайф!

Стрілець

Постарайтеся контролювати своє харчування й обережно поводитись зі зброєю, інакше плани доведеться міняти через загострення хронічного захворювання.

Козоріг

У вихідні ці військові будуть особливо кровожерні і безжальні. У вас може з'явитися наполегливе бажання перемогти неприятеля просто тут і зараз. Здається, комусь буде непереливки.

Водолій

У вас не найкращий час для виконання завдань за призначенням. Втім, на те й вихідні, щоб відпочивати. Не завантажуйте себе справами, якщо хочете уникнути помилок.

Риби

Вам астрологи рекомендують пошукати точки дотику з порушниками військової дисципліни, з якими у вас міг виникнути конфлікт. Так ви знайдете ресурс для того, щоб змінити відносини на краще.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток