Армійський гороскоп на 14 червня 2021 року

Армійський гороскоп на 14 червня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Слід вже подумати про своє здоров'я. Новий день краще почати з впевненості, що у вас все добре як на службі, так вдома.

Телець 

Вам сьогодні не варто захоплюватися солодким і робити великі покупки. Грошове забезпечення в цьому місяці прийде не вчасно, тож збережіть трохи заощаджень на потім.

Близнюки

Сьогодні вам краще плідно попрацювати, щоби досягти поставлених цілей і не втратити накопиченого добробуту. Не здавайтеся, мир вже зовсім поруч.

Рак

Ви знайдете нові причини, аби змінити власне життя. Допомога побратимам чи командиру вмотивує вас на подальшу роботу над собою.

Лев

Можливий невеликий безлад у сімейному житті. Тому сьогодні ключовий день для того, аби з’ясувати, що в боротьбі з ворогом ви зовсім забули про особисте життя. Зателефонуйте додому і розкажіть усе, що вас турбує.

Діва

Цей день зажадає від вас величезної напруги. Навіть у дрібницях. Потрібно буде проявити свою розсудливість у словах і діях, прибравши зайву гарячкуватість.

Терези

Для вас день видасться особливо активним. Це будуть нові знайомства і нові можливості заявити про себе. 

Скорпіон

День для вас почнеться досить спокійно, проте, цей спокій оманливий. Голова, забита поганими думками погіршить відносини з побратимами.

Стрілець

Якщо ви давно були в санчастині або в госпіталі, то зірки радять саме сьогодні туди зазирнути. Адже країні потрібен здоровий воїн.

Козоріг

У вас з'явиться можливість здійснення давньої мрії, необхідно лише не впустити шанс.

Водолій

Ви не даєте виходу емоціям і тримаєте їх у собі, у зв'язку з чим організм зірветься і створить вам чимало проблем. Загальна фізична слабкість, депресивний стан і ослаблений імунітет будуть викликані стресовими ситуаціями.

Риби

Вам сьогодні не позаздриш — багато роботи, службові конфлікти і навіть сварки. Але пам'ятайте, що зовсім скоро вас чекають чергові вихідні.