Армійський гороскоп на 14 грудня 2020 року

13.12.2020
Армійський гороскоп на 14 грудня 2020 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як ліпше за все провести цей день дізнавайтесь з нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Чи не з самого ранку Овна очікує відповідальне службове завдання. Слід приготуватися до того, що протягом дня ні хвилини не вдасться посидіти, чи випити кави з побратимами. 

Телець
Запорукою успіху в справах буде вміння самому взяти те, що вам належить по праву. Але краще робити це відповідно до вимог Статутів Збройних Сил України.

Близнюки 
Вас очікує день, про який зазвичай говорять: Служба йде на лад. Все буде в гармонії і рівновазі. Питання вирішуються без надриву, а особливо будь-які бойові завдання. 

Рак 
Ви будете подібні Юлію Цезарю, якому блискуче вдавалося робити одночасно кілька справ. Та не варто нести бойове чергування, ходити по канату та читати вірші Шевченка одночасно.

Лев 
Дивовижна здатність відчувати ціль і засоби там, де інші не бачать ніякої загрози. Завдяки своєму чуттю, ви здатний виявити ворога на великій дистанції.

Діва
Доведеться відчути справжній приплив енергії і сил! Вашій рішучості, наполегливості й енергійності у виконанні наказу можна тільки позаздрити. 

Терези 
У справах, варто бути як можна уважніше — особливо при роботі з цифрами, грошима, документами. Це стосується і військових фінансистів.

Скорпіон
Незалежно від свого життєвого і професійного бойового досвіду, маєте шанс дізнатися щось абсолютно нове для себе. 

Стрілець 
Краще працювати в автоматичному режимі рядового військовослужбовця підходячи до вирішення завдань з суто технічного боку. Не ускладнюй! — девіз сьогоднішнього дня. 

Козоріг
Сьогодні буде легко знаходити спільну мову з начальством завдяки своїй комунікабельності. Розкажіть командиру про свої ідеї і заручіться підтримкою військового юриста. 

Водолій
Зірки обіцяють відмінний день для просування і запуску будь-яких проєктів! Ваші позиції сильні не лише на полі ведення бою. 

Риби
Буде складніше звичайного формулювати свої думки у спілкуванні. Тож саме час зайнятись план-конспектами майбутніх занять з особовим складом.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток