Армійський гороскоп на 14 квітня 2021 року

Армійський гороскоп на 14 квітня 2021 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Представникам знаку сьогодні можна розслабитися: ви склали всі нормативи з фізичної підготовки і зірки радять в середу перевести подих та задуматися про плани на майбутнє. 

Телець
Вдалий день для вас, щоб  "розкрити всі карти". Якщо ви приховували інформацію для службового користування від близьких людей —
розставте всі крапки над "і".

Близнюки
Близнюків можуть спіткати неприємності в сімейному підрозділі, до того ж спровокують  їх сторонні люди. Не впадайте у відчай, саме в цей день зірки обіцяють вказати шлях до розв'язання всіх конфліктних ситуацій. 

Рак
Ви зумієте вистояти перед обстрілами супротивника і адекватно відреагувати на все, що відбувається. Можливі сварки з близькими, однак, знайте, вони зовсім не бажають вам зла. 

Лев
Левам сьогодні зірки обіцяють насичений день. Ви зустрінете вмотивованих військових, зможете нарешті взятися за улюблену справу або присвятити весь час приємному спілкуванню. 

Діва
Діви — справжні поціновувачі прекрасного, і середа - вдалий час, щоб присвятити себе мистецтву. Можливо, варто відвідати клуб вашої військової частини і втілити плани в життя.

Терези
Останнім часом про вас багато негативних відгуків. Ви стали дратівливими і недисциплінованими. Варто переглянути своє ставлення до служби, і тоді зможете сповна використати свій потенціал. 

Скорпіон
Перед вами сьогодні постануть, на перший погляд, непереборні перешкоди. Не поспішайте впадати у відчай — цю смугу перешкод ви невдовзі здолаєте.

Стрілець
Стрільцям, які давно мріють про відпочинок, варто вже остаточно визначитися і вирушити якомога далі від постійного місця дислокації. Задумайтесь, можливо ви надто вимогливі до всіх, крім себе. Цю ситуацію варто якомога швидше виправити.

Козоріг
Козороги можуть стати жертвою чиїхось махінацій. Не впадайте у відчай: налагодивши спілкування з високопосадовими особами, ви зможете уникнути негативних наслідків.

Водолій
Середа стане продуктивним днем для Водоліїв: всі справи вирішуватимуться самі собою. Підлеглі розуміють вас із першого слова, тож всі накази будуть виконані стовідсотково.

Риби
Риби в середу стануть справжніми зірками: все заплановане здійснять без зусиль. Вдасться блискуче впоратися з будь-якими дорученнями та бойовими завданнями. Скористайтеся цією нагодою.