Армійський гороскоп на 14 квітня

13.04.2020
Армійський гороскоп на 14 квітня

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

У вівторок на Овнів чекає довгоочікуваний вихід у поле для відпрацювання навичок із бойової підготовки. Постарайтеся провести час із користю, не втративши жодної можливості. 

Телець

На початку дня на Тельців чекає серйозна розмова з комендантом вашої військової частини. Незважаючи на те, що вона буде не найприємнішою у вашому житті, але допоможе розставити всі крапки над "і". 

Близнюки

Вівторок  у Близнюків насичений та позитивний. На вас чекають не тільки приємні зустрічі з побратимами, але й нові знайомства, які в подальшому відіграють важливу роль у вашому житті. 

Рак

На Раків чекає гідна фінансова винагорода за ураження ворожої техніки. Ця ситуація - знак, що необхідно завжди наполегливо йти до своєї мети, як би важко не було і які би перешкоди не траплялися на шляху. 

Лев

Сьогодні Левам варто трохи заспокоїтися та зосередити енергію на важливих наказах та директивах. Не розпорошуйтеся на дрібниці та не витрачайте час на те, що не дасть ніякої користі. 

Діва

У вівторок у Дів можуть виникнути проблеми у сімейному підрозділі. Будьте обережні зі своїми словами, адже можете образити найближчу людину.

Терези

Зірки обіцяють Терезам спокій і спокійний ритм на службі. У вівторок не відбудеться нічого особливого, але й поганих новин не отримаєте. Можете спокійно робити свої справи та залагоджувати робочі запити.

Скорпіон

Скорпіонам варто серйозно взятися за своє здоров'я. Які б неприємні процедури вам не довелося пройти у військовому госпіталі, краще "відбутися легким переляком».

Стрілець

Вівторок у Стрільців видасться не менш важким, ніж понеділок. Конфлікт з порушником диципліни у вашому підрозділі триватиме. 

Козоріг

На Козорогів чекають приємні сюрпризи, які допоможуть відволіктися від повсякденної діяльності. Абстрагованість від проблем допоможе провести вівторок у гарному настрої.

Водолій

Сьогодні Водоліям краще зайвий раз не ризикувати здоров'ям і поводитись максимально спокійно та стримано. Зірки не радять вирушати в цей день на бойове завдання.

Риби

Вівторок буде вкрай тривожним для Риб. За що б ви не взялися, постріли будуть неточними, а всі слова близькі сприйматимуть  вороже. Щоб уникнути цього, постарайтеся згладжувати всі гострі кути.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток