Армийський гороскоп на 14 липня 2021 року

13.07.2021
Армийський гороскоп на 14 липня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Сьогоднішній день буде сповнений позитиву: жарти лунатимуть не лише від товаришів по службі, а й від командира. Тому не звертайте увагу на дрібниці і налаштовуйтесь на приємну енергетику.

Телець

Сьогодні Ви задумаєтесь про те,  щоб пов’язати своє життя з воєнною службою. Ваші друзі помітять це та усіляко будуть підтримувати в усіх починаннях.

Близнюки

У воїнів цього знаку сьогодні є можливість зустріти споріднену душу. З цією людиною Ви будете готові навіть іти пліч-о-пліч на ворога.

Рак 

На Вас чекає відрядження, під час якого Ви отримаєте море емоцій.

Лев

Цих військових чекає приємна звістка про отримання премії. Сьогодні Ваші комунікаційні здібності можуть Вам неабияк допомогти.

Діва

Сьогоднішній день чудово підходить для саморозвитку. Можна прокачати навички у стрільбі, боях або ж підняти свій інтелектуальний рівень.

Терези

Досить відсувати своє здоров’я на останній план. Це перше, за що потрібно турбуватись. Тому відкладайте всі справи і вирушайте до шпиталю.

Скорпіон

На вас чекають великі зміни. Це може бути як зміна військової частини, так і зміни в особистому житті.

Стрілець

Щоб не заплутатись в наказах командира, сьогодні військовим стрільцям потрібно для початку все розпланувати, а тоді братися до справи. 

Козоріг

Вам зірки радять сьогодні не робити квапливих та не обдуманих рішень, бо це може призвести до проблем із несенням служби.

Водолій

Військовим цього знаку сьогодні все набридне, навіть триразове харчування не тішитиме. Але не опускайте рук,  скоро все зміниться.

Риби

Сьогодні зорі допомагатимуть Вам в усьому. Тому не сидіть склавши руки, а дійте. Вам все вдасться. 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток