Армійський гороскоп на 14 липня

Армійський гороскоп на 14 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Сьогодні слід уникати спокус. Перед вами стоятиме складний життєвий вибір. Спробуйте зважити всі ризики та не залишати без дозволу розташування військової частини.

Телець

Вівторок краще присвятити родинним справам. Близькі дуже потребують вашої уваги. Тому дослухайтеся до поклику свого серця і дійте.

Близнюки

Сьогодні доведеться терміново вирішувати всі незавершені справи. Зберіть сили в кулак і спробуйте виконати всі накази командира. Під загрозою ваша кар'єра і репутація.

Рак

Слід відпочити не тільки фізично, а й морально. Ви настільки втомлені, що незабаром можете без причини зірватися на роту солдатів. Контролюйте свої емоції і швидше вирішуйте проблему.

Діва

Сьогодні велика ймовірність травмуватися. По можливості уникайте небезпечних ділянок фронту, будмайданчиків і відкладіть плани щодо ремонту. Проведіть вівторок у спокійній атмосфері з близькими.

Лев

Зірки радять не робити передчасних висновків. Спершу вислухайте дані розвідки. Ваші негативні думки можуть притягувати зловорожих і неприємних людей.

Терези

Ви сповнені енергії, тож скористайтеся цим. Сьогодні дуже сприятливий день. Спрямуйте свої знання військової науки в правильне річище. Ввечері обов'язково організуйте сімейну вечерю.

Скорпіон

Вас боротиме спокуса кинути всі рапорти та директиви і вирушити в подорож. Можливостей для цього чимало. Головне не заплутатися у своїх бажаннях і сміливо йти вперед.

Стрілець

Сьогодні, можливо, неприємна новина з оперативного командування зашкодить планам. Однак підтримка побратимів та друзів допоможе відновити рівновагу.

Козоріг

Приділіть більше часу та уваги дітям і вашій снайперській парі. Вирушайте на прогулянку або сходіть в кіно. Повеселіться від душі. Ви навіть можете здійснити чиюсь маленьку мрію.

Водолій

Вам потрібно бути особливо уважними до оформлення наказів і важливих службових документів. Сьогодні на вас чекає незвичайна зустріч. Будьте готові до змін.

Риби

У вівторок зорі віщують успіх в усіх галузях. Тому можете сміливо опановувати нову військово-облікову спеціальність чи здобувати навички керування технікою. Зірки на вашому боці.