Армійський гороскоп на 14 жовтня 2020 року

13.10.2020
Армійський гороскоп на 14 жовтня 2020 року

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Зірки радять використати вільний час для упорядкування справ у розташуванні вашої роти. Монотонна і скрупульозна робота буде добре виходити, тож скористайтеся цим шансом.

Телець

Не поспішайте давати обіцянки побратимам зустрітися з ними після служби. Можливо, у вас з'являться невідкладні справи, і зустріч доведеться перенести.

Близнюки

Якщо вам муляють чужі бойові звитяги — варто задуматися, чи не криється за цим невдоволення власними невдачами. Зірки радять взятися за себе, замість того, щоб заздрити іншим.

Рак

Відпочити сьогодні вдасться сповна. Сходіть із товаришами в кіно, музей військової техніки або кафе. Одним словом, робіть, що хочете, тільки не сидіть вдома в чотирьох стінах.

Лев

Зірки пророкують, що ваш настрій буде мінливим. Будьте обережні в словах і вчинках. Можливі непорозуміння і конфлікти з полковниками.

Діва

На вас чекає надзвичайно позитивний день і пік активності! По роботі надходитиме більше ніж достатньо прохань від підлеглих і наказів від командира, але ви з усім впораєтесь.

Терези

Ймовірно, доля відкриє перед вами нові можливості для просування до чергового звання. Добре подивіться навколо і будьте уважні, щоб не втратити шанс.

Скорпіон

Гороскоп радить достатньо часу відвести для турботи про своє здоров'я. Подумайте, чи не варто завітати до санчастини на консультацію. 

Стрілець

Зірки радять піти в гості до дружнього батальйону. Це дозволить вам позбутися поганих думок і налаштуватися на рух уперед.

Козоріг

Пристрасті на любовному фронті в цей день можуть загостритися, а невирішені конфлікти посилитися. Але немає нічого такого, що б ви не змогли пережити.

Водолій

Ви будете на висоті, як справжні десантники. Увага колег і друзів забезпечена, тому приготуйтеся до неї. Можливі несподівані зустрічі та знайомства.

Риби

Гороскоп радить присвячувати якомога більше часу відпочинку душі й тіла. Не ставте занадто глобальні цілі. Краще добре відпочиньте за якоюсь мілітарною книгою чи фільмом.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток