Армійський гороскоп на 15-16 лютого

Армійський гороскоп на 15-16 лютого

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Чого очікувати на вихідні, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Вам однозначно слід переглянути коло своїх знайомих. Тому коли з кимось і кудись підете, то уважніше придивіться, чи дійсно варто тримати цю людину так близько. 

Телець
Тільки власними силами ви впораєтесь з усіма справами, тому не перекладайте відповідальність на побратимів або підлеглих. Краще сядьте і розпишіть справи за пріоритетністю, розкладіть їх на деталі та продумайте шляхи виконання.

Близнюки
Досить читати військову літературу. Ці вихідні вимагають від вас відпочинку та різноманітності. Тому отримайте нові знання з іншої галузі знань, скоріше за все вони стануть у пригоді на службі.

Рак
Вихідні принесуть вам декілька цікавих зустрічей. Також отримаєте багато інформації. Проте будьте уважними з нею, не сприймайте її прямо, шукайте підтекст.

Лев
Відчуваєте слабкість чи апатію? Для відновлення сил відвідайте домівку, батьків. Якщо ж не маєте можливості, то хоча б поспілкуйтесь із побратимами, вони точно підтримають

Діва
Цей тиждень ви класно попрацювали, командування помітило вас. Тому швидше за все, на вас буде очікувати приємний сюрприз.

Терези
Відчуваєте, що підхопили якусь болячку чи просто піднялась температура. Тоді проведіть ці вихідні під ковдрою за чашкою чаю з лимоном і перегляньте якусь цікаву кінострічку. Виконувати службові обов’язки краще здоровим.

Скорпіон
Може досить жити не знаючи своїх обов’язків та випробовувати своє життя на міцність. Не так давно через косяк ви були у наряді. То чи не буде хорошою можливістю саме у ці вихідні їх вивчити.

Стрілець
Спочатку вам здасться, що всі плани летять у безодню і нічого вже не можна виправити. Завчасно не засмучуйтесь, у другу половину дня удача повернеться до вас і вдасться класно провести залишок вихідних.

Козоріг
Найкращим варіантом провести ці вихідні будуть відвідини та спільний відпочинок з сім’єю або рідними. Службу залиште на наступний тиждень.

Водолій
Може статися так, що через вашу незібраність ви отримаєте ще один робочий день в один зі своїх вихідних. Тому будьте уважнішими.

Риби
Якщо ж у вихідні ви вирішили доробити свої завдання на службі, то не зважайте на провокації з боку побратимів. Після плідних вихідних ваші завершені завдання помітить командир і поставить вас собі у замітку. Продовжуйте в тому ж дусі.