Армійський гороскоп на 15 березня 2021 року

14.03.2021
Армійський гороскоп на 15 березня 2021 року

Чи написати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнавайтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен
Не варто братися водночас за кілька справ, адже є ризик не довести їх до кінця. У другій половині дня доведеться відстоювати свої службові інтереси у спілкуванні з командиром. Натомість порозуміння із побратимами буде повним. 

Телець
Ваш пригнічений настрій може негативно вплинути на якість виконання службових обов’язків. Не бійтеся звернутися за порадою та підтримкою до командира. Увечері займіться медитацією або знайдіть інший спосіб для релаксу. 

Близнюки
Постарайтесь сьогодні якомога раніше завершити роботу, щоб відпочити від служби. Якщо відчуваєте знесилення чи емоційне виснаження, зверніться до офіцера із МПЗ. Він допоможе отямитися. Увечері уникайте спілкування із настирливими особами, краще почитайте цікаву книгу.

Рак
Початок дня ефективний для колективної роботи та обговорення творчих ідей. Ви зможете отримати схвалення від командира, якщо заручитесь підтримкою побратимів. У другій половині дня непередбачувані обставини можуть звести ваші плани нанівець. В будь-якому разі сьогодні варто утриматися від суперечок.

Лев
Сприятливий час для наведення мостів. Не знехтуйте можливість раз і назавжди владнати службові питання з командиром. Чітко і без претензій обґрунтовуйте свою позицію —
і все вдасться.

Діва
У першій половині дня намагайтеся виконати найскладніші із поставлених командиром завдань. Не зважайте на критику оточуючих і спокійно робіть свою справу. Після обіду може виникнути фінансова проблема, але побратими вас в біді не залишать.  

Терези    
Службові проблеми вирішуйте без поспіху — обмірковуйте кожен свій крок. Не зайвим буде завоювати авторитет у керівництва. У другій половині дня сконцентруйся на організаційних питаннях. Від вміння переконувати залежить результат перемовин із впливовою особою.

Скорпіон
Цей день багатий на гарні новини та корисні зустрічі на службі. Тож є шанс разом завершити всі відкладені справи, щоб не втрачати час. Проявіть наполегливість під час спілкування з командиром, аби схилити його убік потрібного вам рішення.

Стрілець
У першій половині дня будуть напружені відносини з побратимами. Коли взаємини із соратниками владнаєте, наведіть лад в документації.

Козоріг
На службі вдасться розв'язати багато важливих питань. Використовуючи підтримку побратимів, зможете швидко виконати поставлені завдання. У другій половині дня намагайся не втручатися в суперечки. 

Водолій
Сьогодні можуть виникнути фінансові складнощі. Після обіду краще заглибитись у вивчення проблемного питання, аби в перемовинах із командиром навести залізні аргументи.

Риби
Цей день вдалий для опанування нових знань і вдосконалення професійних військових навичок. Варто вчитися у колег по службі, щоб просунутися вперед.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток