Армійський гороскоп на 15 квітня

14.04.2020
Армійський гороскоп на 15 квітня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Представникам знаку сьогодні можна розслабитися: ви склали всі нормативи з фізичної підготовки і зірки радять в середу перевести подих та задуматися про плани на майбутнє. 

Телець

Вдалий день для Тельців, щоб  "розкрити всі карти". Якщо ви приховували інформацію для службового користування від близьких людей - розставте всі крапки над "і".

Близнюки

Близнюків можуть спіткати неприємності в сімейному підрозділі, до того ж спровокують  їх сторонні люди. Не впадайте у відчай, саме в цей день зірки обіцяють вказати шлях до розв'язання всіх конфліктних ситуацій. 

Рак

Ви зумієте вистояти перед обстрілами супротивника і адекватно відреагувати на все, що відбувається. Можливі сварки з близькими, однак, знайте, вони зовсім не бажають Вам зла. 

Лев

Левам сьогодні зірки обіцяють насичений день. Ви зустрінете вмотивованих військовослужбовців, зможете нарешті взятися за улюблену справу або присвятити весь час приємному спілкуваню. 

Діва

Діви - справжні поціновувачі прекрасного, і середа - вдалий час, щоб присвятити себе мистецтву. Можливо, варто відвідати клуб вашої військової частини і втілити плани в життя.

Терези

Останнім часом про Терезів багато негативних відгуків. Ви стали дратівливими і недисциплінованими. Варто переглянути своє ставлення до служби, і тоді зможете сповна використати свій потенціал. 

Скорпіон

Перед Скорпіонами сьогодні постануть, на перший погляд, непереборні перешкоди. Не поспішайте впадати у відчай -  цю смугу перешкод ви невдовзі здолаєте. 

Стрілець

Стрільцям, які давно мріють про відпочинок, варто вже остаточно визначитися і вирушити подалі від постійного місця дислокації. Задумайтесь, можливо ви надто вимогливі до всіх, крім себе. Цю ситуацію варто якомога швидше виправити.

Козоріг

Козороги можуть стати жертвою чиїхось махінацій. Не впадайте у відчай: налагодивши спілкування з високопосадовими особами, ви зможете уникнути негативних наслідків. Сьогодні важливо нічого не вирішувати зопалу.

Водолій

Середа стане продуктивним днем для Водоліїв: всі справи вирішуватимуться самі собою. Підлеглі розуміють вас із першого слова, тож всі накази будуть виконані стовідсотково.

Риби

Риби в середу стануть справжніми зірками: все заплановане здійснять без зусиль. Вдасться блискуче впоратися з будь-якими дорученнями та бойовими завданнями. Скористайтеся ціюєю нагодою.

 

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток