Армійський гороскоп на 15 липня

14.07.2020
Армійський гороскоп на 15 липня

Чи писати рапорт на відпустку? Чи уникати зустрічей із командиром? Чи поталанить влучити в ворожий БПЛА?

Як найліпше провести цей день, дізнаєтесь із нашого "Армійського гороскопу".

 

 

 

 

 

Овен

Сьогодні час діяти сміливіше, якщо ви давно претендуєте на вищу посаду! Дослухайтеся до поклику свого серця і не забувайте про близьких вам людей. Здається, їм потрібна ваша підтримка.

Телець

Останнім часом ви залишаєтесь на службі після відбою. Але не слід забувати і про відпочинок. Інакше не забаряться проблеми в сім'ї та конфлікти з друзями.

Близнюки

Дійте активніше. Довгий час ви відкладали геніальні плани наступу в довгу шухляду. Зірки радять зосередитися і вирішити накопичені за останній час проблеми.

Рак

Сьогодні зірки обіцяють вам неймовірні перспективи. Мало того, командир та військовий колектив приготували вам приємний фінансовий сюрприз. Тож вище носа, якщо настрій з самого ранку не дуже.

Діва

Сьогодні краще зосередитися на розв'язанні особистих питань. Служба службою, але про особисте життя теж не забувайте. Приділіть більше уваги близьким, проведіть час із сім'єю — і будете винагороджені з лишкою.

Лев

Будьте обачними. Вороги поруч і замислюють проти вас недобре. Тож не робіть незважених кроків, бо розтяжка може очікувати будь-де.

Терези

До вас сьогодні зірки не дуже люб'язні. Ризиковані вчинки, диверсійні атаки і важливі рішення краще відкласти на інший день. Сьогодні обставини можуть зіграти проти вас.

Скорпіон

Ви гідні похвали. Останнім часом автоматна черга б’є влучно в ціль, але потрібно і надалі тримати себе в тонусі. В такому випадку зірки неодмінно віддячать вам своєю увагою.

Стрілець

Зірки пророкують сьогодні цікаві зустрічі. Довіряйте інтуїції — вона вас точно не підведе. Якщо будете слідувати умовним позначкам на карті, то зможете провести день із користю.

Козоріг

Вівторок цього тижня буде дуже сприятливим. Навіть попри те, що вас дратуватимуть підлеглі офіцери, які не виконують накази. Тому слід провести з ними виховну бесіду.

Водолій

Вам доведеться долати бюрократичні перепони. Сьогодні можливі непрості переговори та численні зустрічі щодо проходження ВЛК. Можливо, через це у вас зіпсується настрій, проте важливі справи не можна відкладати.

Риби

Творчий підхід до виховання рядового складу обіцяє вам сьогодні якщо не повний успіх, то принаймні вельми позитивний результат. Скористайтеся своєю харизмою, щоб справити хороше враження на цілий батальйон.

Покриття
Надсилайте повідомлення
+38 067 430 84 59
Наші соцмережі
Завантажуйте додаток